Jabol80 napisał(a):Requiem była by możliwość żeby do wszystkich użytkowników forum wysłać jakieś powiadomienie na maila o planowanym spocie ?




ogórek napisał(a):jest jeszcze opcja Nieborów, z tego co pamiętam Długi wszystkim by się zajął , jest na miejscu.
pytanie czy chcecie tam jechać po raz drugi ?

woznyman napisał(a):Może i więcej ludzi by się zebrało, może coś w okolicy centrum. Poza tym ciężko się zadeklarować na cokolwiek bez terminu


[SCH]Marcin napisał(a):woznyman napisał(a):Może i więcej ludzi by się zebrało, może coś w okolicy centrum. Poza tym ciężko się zadeklarować na cokolwiek bez terminu
no nie ukrywam, że to Szczutowo trochę daleko ale jak nie będzie innych propozycji to pewnie i tam się pojawimy
jak to bez terminu? przecież termin został ustalony na 11-12 kwietniabrak tylko miejsca

woznyman napisał(a):[SCH]Marcin napisał(a):[
jak to bez terminu? przecież termin został ustalony na 11-12 kwietniabrak tylko miejsca
Ale nie w oficjalnym temacie, z miejscem też był problem.
a dowiesz się, że termin został ustalony w tym oficjalnym temacie

[SCH]Marcin napisał(a):woznyman napisał(a):[SCH]Marcin napisał(a):[
jak to bez terminu? przecież termin został ustalony na 11-12 kwietniabrak tylko miejsca
Ale nie w oficjalnym temacie, z miejscem też był problem.
woźny, przeczytaj jeszcze raz ten temat od początku - tylko po trzeźwemua dowiesz się, że termin został ustalony w tym oficjalnym temacie
![]()
do dogrania jest miejsce, a z braku konkretnej alternatywy zapewne będzie to Szczutowookaże się na dniach











Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości