Zakończenie sezonu 2015 - Lista chętnych

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Kiedy zakończenie sezonu 2015?

Ankieta wygasła czwartek, 3 września 2015, 16:46

1. 25-27.09
7
58%
2. 2-4.10
4
33%
3. 9-11.10
1
8%
 
Liczba głosów : 12

Zakończenie sezonu 2015 - Lista chętnych

Postprzez szydlas » czwartek, 27 sierpnia 2015, 16:46

W porządku.
Data ustalona na ostatni weekend września. 25-27.09
Myślę że można spotkanie zacząć od piątku.
Jeżeli są obiekcje, to proszę zgłaszać, zgłaszać, nie tłamsić tego w sobie. :P
Tym samym proponuję sporządzenie listy osób chętnych, żeby wiedzieć ile domków warto by było dla nas zaklepać.

Nie będąc pewnym czy odpowiada Wam wypoczynek w Sielpi, pozwolę zacząć już listę. :)
Tak żeby mieć chociaż poglądowy obraz tego ile osób chciało by przyjechać na zakończenie sezonu.

Zacznę tak:

1. szydlas, + plecaczek, dwie noce,
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zakończenie sezonu 2015 - Lista chętnych

Postprzez Ragor » niedziela, 6 września 2015, 21:04

1. szydlas, + plecaczek, dwie noce,
2. Ragor, dwie noce
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Zakończenie sezonu 2015 - Lista chętnych

Postprzez Schummi » niedziela, 6 września 2015, 22:44

1. szydlas, + plecaczek, dwie noce,
2. Ragor, dwie noce
3. [SCH]Marcin + JenJer, dwie noce
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Zakończenie sezonu 2015 - Lista chętnych

Postprzez Jabol80 » poniedziałek, 7 września 2015, 15:18

1. szydlas, + plecaczek, dwie noce,
2. Ragor, dwie noce
3. [SCH]Marcin + JenJer, dwie noce
4.Jabol+ Ruda dwie noce .
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Zakończenie sezonu 2015 - Lista chętnych

Postprzez rumcajs » poniedziałek, 7 września 2015, 22:37

1. szydlas, + plecaczek, dwie noce,
2. Ragor, dwie noce
3. [SCH]Marcin + JenJer, dwie noce
4.Jabol+ Ruda dwie noce .
5. Rumcajs, 2 noce
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Zakończenie sezonu 2015 - Lista chętnych

Postprzez woznyman » piątek, 11 września 2015, 23:00

1. szydlas, + plecaczek, dwie noce,
2. Ragor, dwie noce
3. [SCH]Marcin + JenJer, dwie noce
4.Jabol+ Ruda dwie noce .
5. Rumcajs, 2 noce
6. Jo (może +1), 2 noce
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: Zakończenie sezonu 2015 - Lista chętnych

Postprzez ogórek » poniedziałek, 14 września 2015, 16:02

1. szydlas, + plecaczek, dwie noce,
2. Ragor, dwie noce
3. [SCH]Marcin + JenJer, dwie noce
4.Jabol+ Ruda dwie noce .
5. Rumcajs, 2 noce
6. Jo (może +1), 2 noce
7.ogórek . 1 lub 2 noce, dam jeszcze znać.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Zakończenie sezonu 2015 - Lista chętnych

Postprzez Jabol80 » piątek, 18 września 2015, 16:35

1. szydlas, + plecaczek, dwie noce,
2. Ragor, dwie noce
3. [SCH]Marcin + JenJer, dwie noce
4.Jabol+ Ruda dwie noce ? w czwartek będę wiedział .
5. Rumcajs, 2 noce
6. Jo (może +1), 2 noce
7.ogórek . 1 lub 2 noce, dam jeszcze znać.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Zakończenie sezonu 2015 - Lista chętnych

Postprzez Mariano » sobota, 19 września 2015, 12:25

1. szydlas, + plecaczek, dwie noce,
2. Ragor, dwie noce
3. [SCH]Marcin + JenJer, dwie noce
4.Jabol+ Ruda dwie noce ? w czwartek będę wiedział .
5. Rumcajs, 2 noce
6. Jo (może +1), 2 noce
7.ogórek . 1 lub 2 noce, dam jeszcze znać.
8. Mariano, 1 lub 2 noce, dam jeszcze znać.
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zakończenie sezonu 2015 - Lista chętnych

Postprzez maniek » sobota, 19 września 2015, 13:46

1. szydlas, + plecaczek, dwie noce,
2. Ragor, dwie noce
3. [SCH]Marcin + JenJer, dwie noce
4.Jabol+ Ruda dwie noce ? w czwartek będę wiedział .
5. Rumcajs, 2 noce
6. Jo (może +1), 2 noce
7.ogórek . 1 lub 2 noce, dam jeszcze znać.
8. Mariano, 1 lub 2 noce, dam jeszcze znać.[/quote]
9. Maniek, 1 lub 2 noce, dam jeszcze znac
maniek
 
Posty: 95
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2013, 15:35
Lokalizacja: Ząbki

Re: Zakończenie sezonu 2015 - Lista chętnych

Postprzez JenJer » sobota, 19 września 2015, 19:46

1. szydlas, + plecaczek, dwie noce,
2. Ragor, dwie noce
3. [SCH]Marcin + JenJer, dwie noce ?
4. Jabol+ Ruda dwie noce ? w czwartek będę wiedział .

5. Rumcajs, 2 noce
6. woźnyman + ?, 2 noce
7. ogórek 1 lub 2 noce, dam jeszcze znać.
8. Mariano, 1 lub 2 noce, dam jeszcze znać
9. Maniek, 1 lub 2 noce, dam jeszcze znać
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Zakończenie sezonu 2015 - Lista chętnych

Postprzez woznyman » niedziela, 20 września 2015, 02:53

Czemu pozycja 3 jest na czerwono??
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: Zakończenie sezonu 2015 - Lista chętnych

Postprzez JenJer » poniedziałek, 21 września 2015, 19:06

1. szydlas, + plecaczek, dwie noce,
2. Ragor, dwie noce
3. [SCH]Marcin + JenJer, jedna noc
4. Jabol+ Ruda dwie noce ? w czwartek będę wiedział .
5. Rumcajs, 2 noce
6. woźnyman + ?, 2 noce
7. ogórek 1 lub 2 noce, dam jeszcze znać.
8. Mariano, 1 lub 2 noce, dam jeszcze znać
9. Maniek, 1 lub 2 noce, dam jeszcze znać
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Zakończenie sezonu 2015 - Lista chętnych

Postprzez Mariano » poniedziałek, 21 września 2015, 21:15

1. szydlas, + plecaczek, dwie noce,
2. Ragor, dwie noce
3. [SCH]Marcin + JenJer, jedna noc
4. Jabol+ Ruda dwie noce ? w czwartek będę wiedział .
5. Rumcajs, 2 noce
6. woźnyman + ?, 2 noce
7. ogórek 1 lub 2 noce, dam jeszcze znać.
8. Mariano, 2 noce
9. Maniek, 2 noce
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zakończenie sezonu 2015 - Lista chętnych

Postprzez woznyman » czwartek, 24 września 2015, 18:02

1. szydlas, + plecaczek, dwie noce,
2. Ragor, dwie noce
3. [SCH]Marcin + JenJer, jedna noc
4. Jabol+ Ruda dwie noce ? w czwartek będę wiedział .
5. Rumcajs, 2 noce
6. woźnyman + 1, 2 noce
7. ogórek 1 lub 2 noce, dam jeszcze znać.
8. Mariano, 2 noce
9. Maniek, 2 noce[/quote]
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: Zakończenie sezonu 2015 - Lista chętnych

Postprzez woznyman » czwartek, 24 września 2015, 18:03

1. szydlas, + plecaczek, dwie noce,
2. Ragor, dwie noce
3. [SCH]Marcin + JenJer, jedna noc
4. Jabol+ Ruda dwie noce ? w czwartek będę wiedział .
5. Rumcajs, 2 noce
6. woźnyman + 1, 2 noce
7. ogórek 1 lub 2 noce, dam jeszcze znać.
8. Mariano, 2 noce
9. Maniek, 2 noce
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: Zakończenie sezonu 2015 - Lista chętnych

Postprzez ogórek » czwartek, 24 września 2015, 18:52

1. szydlas, + plecaczek, dwie noce,
2. Ragor, dwie noce
3. [SCH]Marcin + JenJer, jedna noc
4. Jabol+ Ruda dwie noce ? w czwartek będę wiedział .
5. Rumcajs, 2 noce
6. woźnyman + 1, 2 noce
7. ogórek 1 lub 2 noce, dam jeszcze znać.
8. Mariano, 2 noce
9. Maniek, 2 noce

obawiam się że jednak jedna noc :( będe w sobote ok. 11 rano , wszystko zależy do której jutro będę w robocie. :/
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Zakończenie sezonu 2015 - Lista chętnych

Postprzez Jabol80 » czwartek, 24 września 2015, 19:25

Mogę potwierdzić swoje przybycie w Piątek
Jabol +Ruda
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron