Parada weselna Sylwii i Mariano

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez requiem5 » czwartek, 30 czerwca 2016, 08:55

mi bez różnicy
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez lewmichal » czwartek, 30 czerwca 2016, 09:12

Jabol80 napisał(a):Ja niestety odpadam mam nie ciekawą sprawę rodzinną .Tak jak zwykle zawsze coś .

Szkoda, że tak wyszło.

Jenjer, Ty już wiesz, czy będziesz?
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez Jabol80 » czwartek, 30 czerwca 2016, 09:22

lewmichal napisał(a):
Jabol80 napisał(a):Ja niestety odpadam mam nie ciekawą sprawę rodzinną .Tak jak zwykle zawsze coś .

Szkoda, że tak wyszło.

Jenjer, Ty już wiesz, czy będziesz?

Niestety takie życie poje..ne .Spokojnej drogi dla was .Nie spijcie się za dużo :)
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez JenJer » czwartek, 30 czerwca 2016, 10:16

lewmichal napisał(a):Jenjer, Ty już wiesz, czy będziesz?

To pytanie musisz skierować do mojego zacnego męża ja niestety nie potrafię Ci na nie odpowiedzieć :fire:
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez lewmichal » czwartek, 30 czerwca 2016, 10:19

Zatem kieruję pytanie do zacnego męża
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez ogórek » czwartek, 30 czerwca 2016, 16:27

ok Szydlas 11.45 na orlenie :)
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez lewmichal » piątek, 1 lipca 2016, 11:01

O której planujecie minąć Lublin?
Zajedziecie do mnie do Świdnika schłodzić się jakimś napojem, czy mamy czekać na Was przy trasie?
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez requiem5 » piątek, 1 lipca 2016, 11:48

na tym orlenie koło ronda?
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez ogórek » piątek, 1 lipca 2016, 15:22

Edytko za Kołbielą za rondkiem ok. 2 km w stronę Lublina jest zajazd Rosa , po lewej stronie , może tam się spotkamy ok. 13.30 godz.
o 11. 45 spotykam się z Szydlasem w Warszawie i wtedy lecimy do ciebie.
Lewy zobaczymy po trasie która będzie godzina , będziemy dzwonić do ciebie
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez requiem5 » piątek, 1 lipca 2016, 21:47

a ok 13.30 w kołbieli, a ja już chciałam na 11.45 tam lecieć :P lol
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez requiem5 » niedziela, 3 lipca 2016, 17:19

ja już w domu ;)
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez ogórek » niedziela, 3 lipca 2016, 18:31

jak tam Edzia , ja 3 godz w deszczu , jak tylko wystartowałem grad mnie zajedaa...... i potem do Warszawy w małym deszczu. ale i tak było super, nie ma co gadać :brawo:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez lewmichal » niedziela, 3 lipca 2016, 19:31

My do Świdnika wróciliśmy koło 16. Ogórek mogłeś przeczekać z nami. Wróciłbyś suchy.
Szydlas, jak Twój powrót? Na mokro, czy sucho?
Trochę wtopa z bramą przed domem weselnym. :D
Do następnego razu ferajno
Dla Młodych jeszcze raz najlepsze życzenia. Upominki nam smakowały.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez requiem5 » niedziela, 3 lipca 2016, 21:12

a ja tym razem miałam suchutko, im bliżej domku tym cieplej, w kołbieli musiałam zdjąć "strój mechanika" bo było za gorąco :P
gites impreza i kiedy następną :) :P

lewy wszystko się nagrało, tak zmontujemy, że nie będzie lipy :P
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez Schummi » poniedziałek, 4 lipca 2016, 08:03

mnie wczoraj trochę deszcz pod Annopolem postraszył, ale na szczęście tylko zaczynało kropić a ja uciekałem w inną stronę niż chmury :D a ostatnie 60 km robiłem już w słońcu, ale za ciepło to nie było :)

kiedy filmik? :diabel:

p.s. ogórek, mogłeś sobie darować kilka fotek :granat:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez requiem5 » poniedziałek, 4 lipca 2016, 09:42

filmik na dniach będzie :)
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez seba » poniedziałek, 4 lipca 2016, 10:43

Impreza super. Wróciłem do domu o 16. Upominki od pary młodej były pyszne:)
Zapraszam 5-7.08.2016 na MOTO-ZAURO MUSIC do Bałtowa.
Avatar użytkownika
seba
 
Posty: 26
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lipca 2016, 06:56
Lokalizacja: Opole Lubelskie

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez requiem5 » poniedziałek, 4 lipca 2016, 12:08

Seba do powitalni, regulamin obowiązuje wszystkich :P
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez ogórek » poniedziałek, 4 lipca 2016, 17:27

Marcinos sory , nie ma wyjątków paparazii cyka wszystko i wszystkich bez wyjątków :D ps. ja tam nic dziwnego nie widzę w tych fotkach.

stał chłop oparty o drzewo :zyg:
spał chłop na ławce :zyg:
nic w tym dziwnego :D
grunt że super było :yeah: do następnego

BEJBE, JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.

czekamy na filmik.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Parada weselna Sylwii i Mariano

Postprzez szydlas » poniedziałek, 4 lipca 2016, 17:55

lewmichal napisał(a):My do Świdnika wróciliśmy koło 16. Ogórek mogłeś przeczekać z nami. Wróciłbyś suchy.
Szydlas, jak Twój powrót? Na mokro, czy sucho?
Trochę wtopa z bramą przed domem weselnym. :D
Do następnego razu ferajno
Dla Młodych jeszcze raz najlepsze życzenia. Upominki nam smakowały.


Mój powrót zaczął się od 5:30. Piękna pogoda aż do Garwolina. Tam już burza, grad i ulewa aż do domu. Nie odpuściłem i dojechałem o 8:30.

Teraz siedzę chory pod kocem nad morzem. :)

Spalanie ponad 7 litrów bo pod wiatr całą drogę i dupa ciężka. :P

Spotkanie super, obstawa z małą wtopą, ale ważne że się udało. :)
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron