Zakończenie sezonu GSXF 2016

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez JenJer » sobota, 10 września 2016, 13:15

A Ty napisz na twarzoksiążce... Dobry pomysł nie jest zły :mrgreen:
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez JenJer » sobota, 10 września 2016, 15:19

Lista Chętnych:

01. Schummi + JenJer
02. requiem5
03. Ragor
04. Leon
05. Sajter
06. Jabol + Ruda
07. Rumcajs
08. ogórek
09. Mariano + Sylwia
10. Beatrix
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez JenJer » sobota, 10 września 2016, 17:11

Takie pytanie do ogółu mam, czy ognisko robimy i w piątek i w sobotę :?:
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez sajter » sobota, 10 września 2016, 17:12

Tak

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez Ragor » sobota, 10 września 2016, 19:23

Jestem na tak :D
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez Leon_ » sobota, 10 września 2016, 20:01

Jasne. Będzie cieplej. Klimat ogniska zawsze dobrze robi na imprezach.
Avatar użytkownika
Leon_
 
Posty: 111
Dołączył(a): środa, 2 grudnia 2015, 20:47
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez Ragor » sobota, 10 września 2016, 20:07

3 razy tak, ognisko przechodzi dalej :D
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez krzychuk » niedziela, 11 września 2016, 21:18

Lista Chętnych:

01. Schummi + JenJer
02. requiem5
03. Ragor - nie przepuszczę takiej imprezy
04. Leon
05. Sajter - z Wami wszędzie ;)
06.Jabol + Ruda ,ale tradycyjnie potwierdzę tydzień wcześniej
07. Rumcajs
08.ogórek- jak zwykle sam :(
09. Mariano i Sylwia

10 krzychuk z młodym tym razem nie odwołanie chodzby miało skończyc sie rozwodem
kto leci z lubelskiego?
krzychuk
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek, 11 marca 2016, 18:47
Lokalizacja: Czerniejów k/lublina

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez sajter » niedziela, 11 września 2016, 21:26

01. Schummi + JenJer
02. requiem5
03. Ragor
04. Leon
05. Sajter
06. Jabol + Ruda
07. Rumcajs
08. ogórek
09. Mariano + Sylwia
10. Beatrix
11. Krzychu + młody
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez sajter » wtorek, 13 września 2016, 07:27

Podrzucam parę zdjęć z ośrodka , ogólnie bardzo przyjemne miejsce i wygląda schludnie , nie miałem jak wejść do domków bo wszystko było zajęte, ale jest kilka miejsc na ognisko , boisko do siatkówki a i nad rzekę jest niedaleko. Osobiście kiedyś tam nocowałem ale w pawilonach a nie w domkach. Myślę że to lepsze rozwiązanie niż Anapol bo szczerze to jak tam pojechałem to się odwróciłem na pięcie. Domki jak lepianki wyglądały ;p

P.S Rumcajs nie czułem smrodu ;p

http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016091 ... 8640b2.jpg
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016091 ... 7d0599.jpg
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016091 ... 5c8e77.jpg
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016091 ... c2cd2c.jpg
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016091 ... 211597.jpg
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016091 ... a87409.jpg



Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez maniek » środa, 14 września 2016, 17:02

01. Schummi + JenJer
02. requiem5
03. Ragor
04. Leon
05. Sajter
06. Jabol + Ruda
07. Rumcajs
08. ogórek
09. Mariano + Sylwia
10. Beatrix
11. Krzychu + młody
12. Maniek
maniek
 
Posty: 95
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2013, 15:35
Lokalizacja: Ząbki

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez Ragor » środa, 14 września 2016, 18:51

Kinga załatw dużo drewna skoro nasz piroman też jedzie :D
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez Jabol80 » środa, 14 września 2016, 20:56

Zawsze jakiś domek można rozebrać ;)
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez sajter » środa, 14 września 2016, 20:57

Panowie domki są w środku lasu ;p

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez Ragor » środa, 14 września 2016, 21:23

Sajter zasadnicze pytanie, mamy jakiegoś drwala zawodowca, by na bieżąco ścinać drzewa? ;)
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez sajter » środa, 14 września 2016, 21:23

Ktoś to podobno wozi siekierke ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez JenJer » środa, 14 września 2016, 21:29

KR-Ociec, ale jakoś go na liście nie widzę, tego co wozi swój "mały" scyzoryk też nie, a zatem przyjdzie nam zębami drzewa ścinać, albo jakiegoś bobra trzeba załatwić :wow: :idontknow:
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez requiem5 » czwartek, 15 września 2016, 07:39

zawsze można siekierę wziąć ;)
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez JenJer » czwartek, 15 września 2016, 11:09

Proszę o wpłaty po 20 zł/os, pieniądze do 28 września mają być na koncie ośrodka wczasowego.
W tytule przelewu: DRESSO - nick z forum


do wszystkich z listy poszły PW z nr i danymi do przelewu.
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez Abek » czwartek, 15 września 2016, 20:53

Kinia jeszcze się nie mogę dopisać. Będę wiedział niebawem i jeżeli będę to od soboty. Na piątek mam już bilet na Behemotha i nie odpuszcze koncertu na który pół roku czekam :)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości