Zakończenie sezonu GSXF 2016

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez JenJer » piątek, 30 września 2016, 08:03

Podsumowując:
Termin: 7-9 października 2016 można już od 14:00 w piątek
Miejsce: OW Dresso, Sulejów
Program na sobotę:
09:00 śniadanie
10:20 wyjazd
11:00 skansen
12:00 wyjazd
12:15 groty
12:45 wyjazd
13:15 obiad
15:15 wyjazd
15:30 bunkier
16:30 wyjazd
17:30 biedronka
Na ten moment 18 osób:
01. Schummi
02. JenJer
03. requiem5
04. Ragor
05. Leon
06. Sajter
07. Remik
08. Jabol
09. Ruda
10. Rumcajs
11. ogórek
12. Mariano
13. Sylwia
14. florek
15. Krzychu
16. młody
17. Maniek
18. ShoSho
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez Jabol80 » niedziela, 2 października 2016, 15:49

Przykro mi bardzo kolejny raz z Rudą nie możemy z wami pojechać .Sprawy rodzinne .Tego się obawiałem że jak zwykle coś się popie...y .
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez JenJer » niedziela, 2 października 2016, 16:45

01. Schummi
02. JenJer
03. requiem5
04. Ragor
05. Leon
06. Sajter
07. Remik
08. Maniek
09. ShoSho
10. Rumcajs
11. ogórek
12. Mariano
13. Sylwia
14. florek
15. Krzychu
16. młody

Lista uaktualniona. Szkoda, że was nie będzie :( pozdrawiam serdecznie i życzę, żeby wszystko ułożyło się pomyślnie ;)
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez ShoSho » poniedziałek, 3 października 2016, 09:06

Ludzie Warszawy i Okolic łapiemy sie jakoś razem w piatek? Mi w zasadzie pasuje kazda pora, od poludnia mam wolne :)
GSXF600 ===> WSK 125 ===> MZ ETZ250
Avatar użytkownika
ShoSho
 
Posty: 75
Dołączył(a): poniedziałek, 8 lutego 2016, 12:53
Lokalizacja: Pruszków

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez requiem5 » poniedziałek, 3 października 2016, 10:57

mi pasuje każda pora od 17 ;) bo muszę mieć godzinę na dolecenie do wawy ;)
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez dlugi348 » wtorek, 4 października 2016, 01:01

O której planujecie być w piątek na miejscu? Jeśli będzie w miarę normalna pogoda to może uda mi się dojechać na parę godzin.. Ja mógłbym startowac około 15
Kingway Challanger 200 ==> Honda VT 500 Ascot ==> Suzuki GSX 750F ==> marzenia... są po to by je spełniać...
dlugi348
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 226
Dołączył(a): piątek, 18 kwietnia 2014, 07:33
Lokalizacja: Łwc

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez requiem5 » wtorek, 4 października 2016, 08:05

w miarę normalna tzn? śniegu nie przewidują :P
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez dlugi348 » wtorek, 4 października 2016, 11:20

Byle nie padało:-) bo daleko nie mam gdyż to tylko około 130 km w jedną stronę ale jechać albo wracać mokrym nie bardzo mi się widzi;-)
Kingway Challanger 200 ==> Honda VT 500 Ascot ==> Suzuki GSX 750F ==> marzenia... są po to by je spełniać...
dlugi348
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 226
Dołączył(a): piątek, 18 kwietnia 2014, 07:33
Lokalizacja: Łwc

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez JenJer » wtorek, 4 października 2016, 12:56

Jak masz zamiar marudzić, to nie jedź jak Ci taki deszcz straszny :shot:
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez ogórek » wtorek, 4 października 2016, 16:46

Kinia nie zniechęcaj kolegi :paluj: Długi nie płacz, wpadaj i tyle :)
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez Jabol80 » wtorek, 4 października 2016, 19:38

Teraz to już lepiej nie wpadać :) lepiej niech przyjedzie .
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez dlugi348 » wtorek, 4 października 2016, 22:12

JenJer napisał(a):Jak masz zamiar marudzić, to nie jedź jak Ci taki deszcz straszny :shot:

Dlaczego aż tak ostro mnie potraktowałaś? Poza tym nie marudze tylko wolałbym nie iść w sobotę na wesele z gilem do kostek;) ;) Jabol za wpadanie w tym momencie dają 500+ więc czasami warto;) Ogórek postaram się ale nie obiecuję na 100% tylko nie dowiedziałem się o której mniej więcej ktoś z Was tam będzie w piatek..
Kingway Challanger 200 ==> Honda VT 500 Ascot ==> Suzuki GSX 750F ==> marzenia... są po to by je spełniać...
dlugi348
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 226
Dołączył(a): piątek, 18 kwietnia 2014, 07:33
Lokalizacja: Łwc

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez JenJer » środa, 5 października 2016, 07:38

dlugi348 napisał(a):Dlaczego aż tak ostro mnie potraktowałaś?

Bo zła kobieta ze mnie :devil2: i prognoza na weekend mnie wku...a :fire:
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez requiem5 » środa, 5 października 2016, 09:10

no, prognoza taka sobie ale jak będzie się takowa utrzymywała to ja autkiem przyjeżdżam :) jakby kogoś po drodze trzeba było zgarnąć albo jak ktoś miałby ochotę się ze mną zabrać to zapraszam ;)
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez ogórek » środa, 5 października 2016, 16:14

Ja powinienem być na miejscu o 15 godz.
Edyta nie kuś , bo sie zdecyduje :D
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez florek » środa, 5 października 2016, 18:30

Kochani, mnie niestety nie będzie. Pozdrawiam.

01. Schummi
02. JenJer
03. requiem5
04. Ragor
05. Leon
06. Sajter
07. Remik
08. Maniek
09. ShoSho
10. Rumcajs
11. ogórek
12. Mariano
13. Sylwia
14. Krzychu
15. młody
Lubię wracać tam gdzie byłem już...
https://www.youtube.com/watch?v=Djf36MNmth8
florek
 
Posty: 518
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 08:40
Lokalizacja: Glinica

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez Leon_ » środa, 5 października 2016, 19:34

Jeśli pogoda w piątek się nie zmieni, rezygnuję.
Lubię wyzwania ale deszcz i temperatura poniżej 10st.C to dla mnie za wiele :/
Avatar użytkownika
Leon_
 
Posty: 111
Dołączył(a): środa, 2 grudnia 2015, 20:47
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez Ragor » środa, 5 października 2016, 20:34

Leon nawet autem się nie skusisz? Zrzutka na paliwo (w gazie autko) i jedziemy. Uwierz mi, że warto.
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez sajter » środa, 5 października 2016, 20:48

Jeśli pogoda się nie zmieni to i Ja przyjadę autem ale przyjadę bo warto :)
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Zakończenie sezonu GSXF 2016

Postprzez florek » środa, 5 października 2016, 21:34

Też chciałem autem przyjechać i można by zapakować wiele ciekawych rzeczy. Niestety muszę wyhamować bo inaczej wykorkuję, by móc się z Wami spotkać na wiosnę. 3majta się.
Lubię wracać tam gdzie byłem już...
https://www.youtube.com/watch?v=Djf36MNmth8
florek
 
Posty: 518
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 08:40
Lokalizacja: Glinica

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości