IV Spotkania motocyklowe 2010 ZAPRASZAMY

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

IV Spotkania motocyklowe 2010 ZAPRASZAMY

Postprzez maniak » niedziela, 27 czerwca 2010, 12:21

W imieniu swojego Klubu zapraszam wszystkich Forumowiczów na zlot do miasta pierwszego polskiego motocykla LECH czyli Opalenicy na jedną z najlepszych imprez motocyklowych w RP. Wszelkie szczegóły na plakacie

Obrazek
maniak
 

Postprzez tommy » czwartek, 1 lipca 2010, 21:58

Jaki jest koszt biletu ?
tommy
 

Postprzez maniak » piątek, 2 lipca 2010, 21:05

Planujemy żeby wynosił on 30,00zł w tym oczywiście znaczek (blacha) decyzje ostateczne zapadną w najbliższych dniach.
maniak
 


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron