TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez maniak » niedziela, 27 czerwca 2010, 12:21
W imieniu swojego Klubu zapraszam wszystkich Forumowiczów na zlot do miasta pierwszego polskiego motocykla LECH czyli Opalenicy na jedną z najlepszych imprez motocyklowych w RP. Wszelkie szczegóły na plakacie

-
maniak
-
przez tommy » czwartek, 1 lipca 2010, 21:58
Jaki jest koszt biletu ?
-
tommy
-
przez maniak » piątek, 2 lipca 2010, 21:05
Planujemy żeby wynosił on 30,00zł w tym oczywiście znaczek (blacha) decyzje ostateczne zapadną w najbliższych dniach.
-
maniak
-
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości