Poznańskie Pyry odbiór :)

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Poznańskie Pyry odbiór :)

Postprzez pablonuevo » środa, 13 lipca 2011, 10:50

Halo Siostry i Bracia z WLKP. Co powiecie na jakiś spocik i przelot w jakieś ciekawe miejsca? Są jacyś chętni kreatywni? Tak samemu latać to troche nudno :P Poznań i okolice - ODBIÓR :diabel:
Najwierniejsza Suka w Mieście :)
Avatar użytkownika
pablonuevo
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2011, 22:55
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez slawekd » środa, 13 lipca 2011, 11:26

czesc

bostea założyła stosowny watek
http://gsxf.pl/viewtopic.php?t=2522

jestem jak najbardziej za.
jutro w czwartek w godz porannych melduje sie na wildzie na moto.
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez pablonuevo » środa, 13 lipca 2011, 12:01

ja w tygodniu to moge tylko po 17:00 (praca do 16) ale w weekendy spoko :)


Niech jakis czujny moderator wklei ten temat do tematu Bostei :)
Ostatnio edytowano środa, 13 lipca 2011, 12:06 przez pablonuevo, łącznie edytowano 1 raz
Najwierniejsza Suka w Mieście :)
Avatar użytkownika
pablonuevo
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2011, 22:55
Lokalizacja: POZNAŃ


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron