przez pablonuevo » środa, 13 lipca 2011, 12:01
ja w tygodniu to moge tylko po 17:00 (praca do 16) ale w weekendy spoko
Niech jakis czujny moderator wklei ten temat do tematu Bostei

Ostatnio edytowano środa, 13 lipca 2011, 12:06 przez
pablonuevo, łącznie edytowano 1 raz
Najwierniejsza Suka w Mieście
