w takim razie faktycznie szkoda, że się nie udało nam spotkać. Z drugiej strony to kurde co to musiał być za peszek, bo zarówno przed jak i po "paradzie" swoje moto parkowałem 30metrów od sceny - przy tej wielkiej dmuchanej bramie

no nic mam nadzieję że uda się tanio i szybko zreanimować Twojego sprzęta.
I pozostając przy temacie tego zlotu to przedstawiam medialną bestię, która swojego parcia na szkło okiełznać nie mogła, stąd jej pojawienie się tu :
00:56 obskurak na I-szym planie
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9sY1DKUFuic[/youtube]
a także tu się załapałem

ogólnie ten gość "kameramen" miał mnie częściej „w obiektywie” bo kilka razy przejeżdżałem na placu obok niego ale cham jeden to wyciął
czas 01:55 , 05:44 i 06:06
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FzbBWECgFUE[/youtube]