przez Majkelo » poniedziałek, 19 marca 2012, 09:58
Witam wszystkich.
Wrzucam pomysł:
Latanie po Wawie trasą zgodną z obecną trasą metra, więc wszystkimi większymi ulicami Warszawy.
Zbiórka na Placu Bankowym około 18:30-19:00 pod pomnikiem. Start w stronę centrum.
Lecimy powoli - nasze maszynki jeszcze nie rozprostowały kości.
Przy okazji zorientujemy się co się zmieniło na drogach, gdzie suszą i gdzie fotki się sypią.
Po drodze najazd na jakieś jadło. Tradycyjnie już proponuję SpocoLoco na Bemowie (przy Wrocławskiej).
Prócz ogłoszenia na forum dałem jeszcze info do swoich znajomych na FB.
Pogoda w piątek ma być dość ładna, ale jeśli się załamie to oczywiście odpuścimy.
Kto chętny ?