MOTOmetro

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

MOTOmetro

Postprzez Majkelo » poniedziałek, 19 marca 2012, 09:58

Witam wszystkich.

Wrzucam pomysł:
Latanie po Wawie trasą zgodną z obecną trasą metra, więc wszystkimi większymi ulicami Warszawy.
Zbiórka na Placu Bankowym około 18:30-19:00 pod pomnikiem. Start w stronę centrum.
Lecimy powoli - nasze maszynki jeszcze nie rozprostowały kości.
Przy okazji zorientujemy się co się zmieniło na drogach, gdzie suszą i gdzie fotki się sypią.
Po drodze najazd na jakieś jadło. Tradycyjnie już proponuję SpocoLoco na Bemowie (przy Wrocławskiej).

Prócz ogłoszenia na forum dałem jeszcze info do swoich znajomych na FB.
Pogoda w piątek ma być dość ładna, ale jeśli się załamie to oczywiście odpuścimy.

Kto chętny ?
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Majkelo » poniedziałek, 19 marca 2012, 10:18

Nie dopisałem daty :)
Lecim w piątek 23/03/2012.
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 19 marca 2012, 11:53

Pomysle o Was cieplo jak bede skrecal moto w piatek :D
TasmaN
 

Postprzez roknys » poniedziałek, 19 marca 2012, 13:24

ja tez, niestety dopiero w sobote wyciagam moto :)
roknys
 
Posty: 36
Dołączył(a): niedziela, 17 lipca 2011, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Majkelo » poniedziałek, 19 marca 2012, 15:23

Mam nadzieję, że ktoś się jednak znajdzie :)
Ja czując jakby w kościach ogarnąłem maszynkę już wcześniej :)
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Pablo22 » poniedziałek, 19 marca 2012, 16:47

ajj w piątek to w pracy będę siedział
suzuki rm 250 > gsxf 600
Pablo22
 
Posty: 54
Dołączył(a): środa, 4 stycznia 2012, 00:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Majkelo » poniedziałek, 19 marca 2012, 17:26

Do której godziny? Może dobijesz do nas?
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RAV » poniedziałek, 19 marca 2012, 17:26

Ja niestety również tyram do późna (21) :(
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez Budzik » poniedziałek, 19 marca 2012, 21:55

Majkelo, 18,30-19 to juz ciemno sie powoli robi i zimno, nie lepiej w sobote?
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Majkelo » wtorek, 20 marca 2012, 09:46

W sobote ja z kolei jestem na imprezce...:yeah:
Ale nic nie stoi na przeszkodziw by ktoś przejął pomysł :) i w sobote coś zorganizował.
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Pablo22 » wtorek, 20 marca 2012, 15:31

a piątek do 20 w pracy ;/
ale w sobotę dobry pomysł i ciepło ma być :)
suzuki rm 250 > gsxf 600
Pablo22
 
Posty: 54
Dołączył(a): środa, 4 stycznia 2012, 00:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Majkelo » środa, 21 marca 2012, 13:24

OK, w takim razie nei ma sensu. Kasuję event.
Ale jeśli chcecie to wykorzystajcie temat by się ustawić. Ja lecę do Warki na działkę na piwko z beczki :)
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości