Rozpoczęcie sezoun Czestochowa 2012

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Rozpoczęcie sezoun Czestochowa 2012

Postprzez slawekd » środa, 11 kwietnia 2012, 09:05

Takie głupie pytanie.
O co chodzi w tym roku z Czestochową.
Z tego co wyczytałem na różnych forach są równocześnie dwie imprezy a u nas cisza.
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez blue angel » środa, 11 kwietnia 2012, 09:16

Tyle jadu co ludzie z siebie wylali na temat Częstochowy i Gietrzwałdu na innych forach to wystarczy. Dobrze że u nas na razie widać że jesteśmy motocyklistami i nie ma żadnego ciśnienia kto gdzie ma jechać. JA pojadę do Częstochowy ale to po części dlatego, że miałem już rezerwację jak się komuś odwidziało organizowanie spotkania a po drugie kiermasze nigdy mie nie przeszkadzały przy kościołach. W końcu na każdym odpuście są one obecne więc i po tych częstochowskich sie przejdę.
Jawa Babetta 28 / Romet Pony M301 / WSK 125 / Suzuki GSX 600F / Yamaya FJR 1300
Avatar użytkownika
blue angel
 
Posty: 264
Dołączył(a): czwartek, 26 marca 2009, 17:41
Lokalizacja: Polska

Postprzez slawekd » środa, 11 kwietnia 2012, 09:35

Też mam plan wyjazdu do Częstochowy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Fakt fajnie ze u nas jest spokojnie i nie ma tego "jadu".
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez blue angel » środa, 11 kwietnia 2012, 11:04

wiem jedno do każdego jajka i imbryka będę się starał dotrzeć i go poklepać :) prosze nie bić jak będę się zbliżał :)
Jawa Babetta 28 / Romet Pony M301 / WSK 125 / Suzuki GSX 600F / Yamaya FJR 1300
Avatar użytkownika
blue angel
 
Posty: 264
Dołączył(a): czwartek, 26 marca 2009, 17:41
Lokalizacja: Polska

Postprzez Schummi » środa, 11 kwietnia 2012, 15:20

właśnie, kiedy jedziecie ??
jedzie ktoś w niedzielę rano z okolic Kielc lub ewentualnie gdzieś po trasie Kielce-Częstochowa??? :P
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

:P

Postprzez rafdus » środa, 11 kwietnia 2012, 20:39

i ja sie tam znajde z kumplem co ma starsza gsxr
Avatar użytkownika
rafdus
 
Posty: 35
Dołączył(a): poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 09:57
Lokalizacja: Łaziska Górne

Postprzez slawekd » środa, 11 kwietnia 2012, 22:27

kilka dodatkowych informacji na stronie
http://www.c-b-w.pl/
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez Walek » czwartek, 12 kwietnia 2012, 08:07

Ze skarzyska bedziemy leciec ... chyba ze bedzie padac ...
Avatar użytkownika
Walek
 
Posty: 33
Dołączył(a): sobota, 24 października 2009, 18:44
Lokalizacja: TSK

Postprzez Valhalla » czwartek, 12 kwietnia 2012, 12:50

Ma ponoć trochę padać w weekend :/ Na północy chyba trochę mniej.
Ktoś wstępnie zainteresowany jazdą?
"Nie wiem" - znaczy wiem, ale nie chce mi się tego tłumaczyć ;p
Avatar użytkownika
Valhalla
 
Posty: 126
Dołączył(a): poniedziałek, 28 lutego 2011, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Schummi » czwartek, 12 kwietnia 2012, 15:19

Walek napisał(a):Ze skarzyska bedziemy leciec ... chyba ze bedzie padac ...

a coś konkretniej... godzina, którędy będziecie lecieć itp. :P

ja lecę z plecaczkiem w niedzielę i tylko deszcz i zimno mnie może powstrzymać (no... chyba że nie zdążę Jajka poskręcać) :D może byśmy się zgadali...
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez Tymon » czwartek, 12 kwietnia 2012, 22:02

Zależy od pogody ale zapowiadają nie ciekawą.
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Postprzez pasikoniczyna » piątek, 13 kwietnia 2012, 10:32

jako że studiuję geografię i jestem na klimatologii to wam pogodę zanalizuję:P hehe w sobotę opady od godziny 15, w niedzielę mocno popada cały dzień. No i w niedzielę jak widzę na meteorogramie silny wiatr. http://new.meteo.pl/php/meteorogram_id_ ... =2n&id=689

Proponuje więc pojechać jutro jak coś, niedziela nei będzie fajna pod względem pogody
pasikoniczyna
 

Postprzez TasmaN » piątek, 13 kwietnia 2012, 10:52

pasikoniczyna napisał(a):jako że studiuję geografię i jestem na klimatologii to wam pogodę zanalizuję:P hehe w sobotę opady od godziny 15, w niedzielę mocno popada cały dzień. No i w niedzielę jak widzę na meteorogramie silny wiatr. http://new.meteo.pl/php/meteorogram_id_ ... =2n&id=689

Proponuje więc pojechać jutro jak coś, niedziela nei będzie fajna pod względem pogody


to ze jak cisnienie spada i wilgotnosc wzrasta to padac bedzie? O to chodzi? :/
TasmaN
 

Postprzez pasikoniczyna » piątek, 13 kwietnia 2012, 11:47

TasmaN napisał(a):to ze jak cisnienie spada i wilgotnosc wzrasta to padac bedzie? O to chodzi?
po części:) spada ciśnienie, tworzy się niż i przechodzi front atmosferyczny, który niesie ze sobą opady i własnie w niedziele będzie szedł sobie taki front:) te zielone słupki oznaczają deszcz, wiec jak widać w sobote do popołudnia nie powinno padać, niedziela słabe opady deszczu i ogólnie pochmurno
pasikoniczyna
 

Postprzez Pablo55 » sobota, 14 kwietnia 2012, 19:01

no koledzy byłem pod klasztorem dzis tak zajrzec i powiem że robi sie gorąco...coraz więcej maszyn i tak trzymać-lewa do góry..
pablo-co mnie nie zabije to mnie wzmocni...
Avatar użytkownika
Pablo55
 
Posty: 25
Dołączył(a): środa, 23 listopada 2011, 18:45
Lokalizacja: Blachownia

Postprzez slawekd » poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 20:38

Mimo okropnej pogody w niedziele zdecydowaliśmy sie na wyjazd.
Było zimno, mokro (jazda non stop w deszczu). Ciekawy wyjazd. Sprawdziliśmy siebie i ciuchy. Test zakończony pozytywnie.


Obrazek
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości