
Walek napisał(a):Ze skarzyska bedziemy leciec ... chyba ze bedzie padac ...

pasikoniczyna napisał(a):jako że studiuję geografię i jestem na klimatologii to wam pogodę zanalizuję:P hehe w sobotę opady od godziny 15, w niedzielę mocno popada cały dzień. No i w niedzielę jak widzę na meteorogramie silny wiatr. http://new.meteo.pl/php/meteorogram_id_ ... =2n&id=689
Proponuje więc pojechać jutro jak coś, niedziela nei będzie fajna pod względem pogody
po części:) spada ciśnienie, tworzy się niż i przechodzi front atmosferyczny, który niesie ze sobą opady i własnie w niedziele będzie szedł sobie taki front:) te zielone słupki oznaczają deszcz, wiec jak widać w sobote do popołudnia nie powinno padać, niedziela słabe opady deszczu i ogólnie pochmurnoTasmaN napisał(a):to ze jak cisnienie spada i wilgotnosc wzrasta to padac bedzie? O to chodzi?

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości