jak w temacie kumpel mój dobry idzie w niewole 25 sierpnia potrzebuje zalatwic mu obstawe na slub, slub o 17:00 kosciól wniebowziecia n.m.p w babicach starych (warszawa wylotówka na poznań) czy ktos da rade ? z biegiem czasu i zorganizowaniem wszystkiego bede dodawal info
pan mlody wódkie weselna obiecuje

