przez ziomek4000 » niedziela, 19 sierpnia 2012, 20:12
spontan super udany. trzeba częściej ogarniać takie pomysły. mam nadzieję że następnym razem będzie nas więcej z okolicy.
Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.