21-IX-2012 rozpocznie się kolejny już Rajd Felkowski.
Byłem rok temu i bardzo miło wspominam tą imprezę. Jest to rajd krajoznawczy gdzie poruszamy się turystycznie w granicach 80km/h. Czas przejazdu trasy ma marginalne znaczenie a nacisk jest położony na orientacje w terenie i spostrzegawczość. A propo naszych motorków: trasa wyznaczana jest tak aby jak najwięcej jeździć po nawierzchni asfaltowej, ale pomijając główne drogi. Po drodze zorganizowane są konkursy za które możemy zdobyć cenne punkty.
Towarzystwo motocyklistów, motocyklistek oraz świetna zabawa to niezapomniane przeżycie.
Szczegóły http://felkowisko.riders.pl/
oraz filmiki z poprzednich lat:
http://www.youtube.com/watch?v=SKDLLq_vFrc
http://www.youtube.com/watch?v=lDc-AZRWNyY
