TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez vooodooster » piątek, 28 września 2012, 22:50
Kto sie wybieraz na jakis spacer wieczorkiem 29 wrzesnia warszwa i okolice cos milego by przewietrzyc pluca
-

vooodooster
-
- Posty: 54
- Dołączył(a): piątek, 28 września 2012, 17:05
- Lokalizacja: warszawa
przez cookieman » sobota, 29 września 2012, 09:40
zebym przeczytal to wczesniej to ok dzisiaj juz 3 piwka zaliczyłem
Ostatnio edytowano sobota, 29 września 2012, 09:40 przez
cookieman, łącznie edytowano 1 raz
-

cookieman
-
- Posty: 196
- Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
- Lokalizacja: Warszawa - Jelonki
przez ch3st3r3k » sobota, 29 września 2012, 11:03
Ja moge tak od 14 do 16 sie przespacerowac jak cos:) jestem w pruszkowie wiec blisko mam:)
[ Dodano: 29-09-12, 12:05 ]
moj numer jak cos to 791 928 219 do 14 jestem w pracy w pruszkowie.
-
ch3st3r3k
-
- Posty: 318
- Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
- Lokalizacja: Żyrardów
przez vooodooster » sobota, 29 września 2012, 13:42
Jak cos jestem na miescie moj fon 695-944-974 Tomek
-

vooodooster
-
- Posty: 54
- Dołączył(a): piątek, 28 września 2012, 17:05
- Lokalizacja: warszawa
przez ogórek » sobota, 29 września 2012, 13:55
cookieman.No stary wcześnie zaczynasz heeeeeeeeee

Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
-

ogórek
- Klubowicz

-
- Posty: 1794
- Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
- Lokalizacja: warszawa bemowo
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości