Obiazdowka po wawie

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Obiazdowka po wawie

Postprzez vooodooster » piątek, 28 września 2012, 22:50

Kto sie wybieraz na jakis spacer wieczorkiem 29 wrzesnia warszwa i okolice cos milego by przewietrzyc pluca
Avatar użytkownika
vooodooster
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek, 28 września 2012, 17:05
Lokalizacja: warszawa

Postprzez cookieman » sobota, 29 września 2012, 09:40

zebym przeczytal to wczesniej to ok dzisiaj juz 3 piwka zaliczyłem
Ostatnio edytowano sobota, 29 września 2012, 09:40 przez cookieman, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez ch3st3r3k » sobota, 29 września 2012, 11:03

Ja moge tak od 14 do 16 sie przespacerowac jak cos:) jestem w pruszkowie wiec blisko mam:)

[ Dodano: 29-09-12, 12:05 ]
moj numer jak cos to 791 928 219 do 14 jestem w pracy w pruszkowie.
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez vooodooster » sobota, 29 września 2012, 13:42

Jak cos jestem na miescie moj fon 695-944-974 Tomek
Avatar użytkownika
vooodooster
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek, 28 września 2012, 17:05
Lokalizacja: warszawa

Postprzez ogórek » sobota, 29 września 2012, 13:55

cookieman.No stary wcześnie zaczynasz heeeeeeeeee :mrgreen:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości