pamietaj kto stoi przy garach ten ma wladze jak w tym ogloszeniu ( Lew po tygodniu przymusowej glodowki ofcjalnie oglosil ze jednak krolem zwierzat jest pan Czesio nocny stroz w zoo )
jak tak dalej pojdzie to panowie policjanci spisza wam nr vin jak bedziecie ich mijac z zawrotna pretkoscia 60 km na tydzien pozdrawiam kapitana slimaka --->>>> moroslawekd napisał(a):Kawałek jechałem z chłopakami. Fajnie tak emerycko z kilometra na kilometr przemieszczać sie. Dawno tak spokojnie nie śmigałem.
Niestety nie zawsze jast na to czas i trzeba gnać oczywiście w granicach rozsądku

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości