Szlakiem Pegaza. 06.10.2012

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez Budzik » sobota, 6 października 2012, 20:35

ładna pogoda wam sie trafila, szkoda ze nie moglem do was dolaczyc, ale pracowalem :(
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Gof » sobota, 6 października 2012, 21:37

No pogoda zaje..., ja się ubrałem jak na deszcz i bałem się, że za mało, a tu wiesz, słońce, trawa zielona, zapach kiełbaski z grilla... wiosna :)
Gof
 

Postprzez TasmaN » sobota, 6 października 2012, 22:01

moro99 napisał(a):vooodooster, Sie teraz modl zeby Tas nie czyscik klawiatury.

Gof napisał(a):Ty sie z tasa nie śmiej bo wciśnie ten swój podświetlony guzik


Entliczek, petliczek... czerwony guziczek :P :D

Dzieki Wszystkim ktorzy dzis byli :)

Jak dostane fotki od Ramireza to wrzuce tu w temacie :)
TasmaN
 

Postprzez Gof » niedziela, 7 października 2012, 08:02

slawekd napisał(a):Gof, Zgłaszam reklamacje, nigdzie mnie nie widać!
Może na innym komplecie fotek.

Entliczek szarlotka znalazła się fotka :P

Obrazek
Gof
 

Postprzez slawekd » niedziela, 7 października 2012, 09:31

Gof, Dziękuję bardzo.

Wystarczy poprosić i wszystko da się załatwić.
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez TasmaN » niedziela, 7 października 2012, 22:24

i oto obiecane fotki, robione przez Ramireza:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
TasmaN
 

Postprzez vooodooster » poniedziałek, 8 października 2012, 00:43

Tasman przypominam ci ze dzisiaj wieczorem mialo miejsce przekupstwo . Entliczek pentliczek omin guziczek ,bo nastepnym razem znajdziesz wkladke regeneracyjna w sloiczku i nie bedzie to jajeczko czy kielbaska :diabel: pamietaj kto stoi przy garach ten ma wladze jak w tym ogloszeniu ( Lew po tygodniu przymusowej glodowki ofcjalnie oglosil ze jednak krolem zwierzat jest pan Czesio nocny stroz w zoo )

[ Dodano: 08-10-12, 01:49 ]
slawekd napisał(a):Kawałek jechałem z chłopakami. Fajnie tak emerycko z kilometra na kilometr przemieszczać sie. Dawno tak spokojnie nie śmigałem.
Niestety nie zawsze jast na to czas i trzeba gnać oczywiście w granicach rozsądku
jak tak dalej pojdzie to panowie policjanci spisza wam nr vin jak bedziecie ich mijac z zawrotna pretkoscia 60 km na tydzien pozdrawiam kapitana slimaka --->>>> moro :diabel:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 8 października 2012, 00:50 przez vooodooster, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
vooodooster
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek, 28 września 2012, 17:05
Lokalizacja: warszawa

Postprzez moro99 » poniedziałek, 8 października 2012, 08:39

vooodooster napisał(a): kapitana slimaka --->>>> moro


Bede tak slawny jak James May :)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Budzik » poniedziałek, 8 października 2012, 09:17

moro99, nyunka power preclera chyba i tak nie pobijesz :D
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Gof » poniedziałek, 8 października 2012, 10:17

Budzik napisał(a):moro99, nyunka power preclera chyba i tak nie pobijesz :D

Śmiej się, ale jak jechaliśmy do Bydgoszczy w nocy to ten power precel trzymał tempo 160 km/h, momentami nadążyć nie mogłem bo ciemno, zakręty, nic nie widzisz, szybka już uje...na od robali, itd.
Gof
 

Postprzez Budzik » poniedziałek, 8 października 2012, 13:22

Gof, tyle ze nyuniek ta droge zna:P ale czasem jak jezdzi przez maisto 40km/h to naprawde sie motocykle mecza. on swiece musi czesciej wymieniac bo nie osiagaja temperatury samoczyszczenia, takze o czym ty mi mowisz:P

a to ze umie szybko jechac to ja wiem, kazdy czasem potzrebuje odkrecic
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Gof » poniedziałek, 8 października 2012, 13:34

Budzik napisał(a):Gof, tyle ze nyuniek ta droge zna:P ale czasem jak jezdzi przez maisto 40km/h to naprawde sie motocykle mecza.

Na szóstce :P
Gof
 

Postprzez moro99 » poniedziałek, 8 października 2012, 18:37

Dobra pany nie robta off topa ;)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez moro99 » niedziela, 14 października 2012, 08:39

mnie tez bardzo ciekawi ta kwestia.
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez vooodooster » niedziela, 14 października 2012, 12:06

i jak robimy cos dzisiaj?
Avatar użytkownika
vooodooster
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek, 28 września 2012, 17:05
Lokalizacja: warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości