Zlot motocyklowy w Radzyminie 15.08.09r

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Zlot motocyklowy w Radzyminie 15.08.09r

Postprzez Jados » czwartek, 6 sierpnia 2009, 17:09

Witam wszystkich
Nie byłbym sobą gdybym nie poinformował, że szykuje sie spora impreza w Radzyminie pod Warszawą "89 rocznica Bitwy Warszawskiej". W sobotę 15.08.09r- organizowany jest VIII Motocyklowy Zlot MOTOCUD 2009. Wiem, jest niewiele czasu ale dla chcącego nic trudnego, jest okazja do spotkania się w gronie gsxf-ów i nietylko oraz wspólnego pośmigania. Poniżej podaję link do strony organizatorów.

http://motobud.pl/motocud.htm

pozdrawiam
Jados
Jados
 

Postprzez TasmaN » czwartek, 6 sierpnia 2009, 17:18

Ja sie pisze na to :)

Bede na 90% :) Jedyne co moze mi przeszkodzic to akurat jesli moto wstawie na serwis w tym terminie (uzalezniony jestem od terminow w serwisie).
TasmaN
 

Postprzez KOSA77 » piątek, 7 sierpnia 2009, 20:15

no no mnie pasi chętnie się pojawimy z plecaczkiem zwlaszcza ze niedaleko mam dzialeczke a impra zapowiada sie fajnie bylo by milo jak bysmy sie zgadali wczesniej i ruszyli większa ekipą pozdro Kosa
Avatar użytkownika
KOSA77
 
Posty: 98
Dołączył(a): poniedziałek, 15 czerwca 2009, 17:56
Lokalizacja: śró płd

Postprzez ZiGi » wtorek, 11 sierpnia 2009, 10:46

No to może i ja wreszcie pokażę światu moje Jajeczko :D bo na naszym forumowym zlocie mi nie wyszło :(
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez Galileo » środa, 12 sierpnia 2009, 10:15

Witam
Może się gdzieś ustawimy w wawie i grupą ruszymy na zlot ??
Avatar użytkownika
Galileo
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » środa, 12 sierpnia 2009, 13:43

Ja chyba po poludniu na impreze dopiero dojade, bo powiem szczerze ze z tym moim silnikiem w ogole nie powinienem latac. A na zlocie szykuje sie przejazd dosc spory.
TasmaN
 

Postprzez ZiGi » środa, 12 sierpnia 2009, 15:58

Tasiorek nic się nie bój, przecież to spokojny zlot będzie. Bez smażenia laczka, ryczenia itp. Na pewno będziesz traktował swoją Suzę delikatniej niż ja :D
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez firefox » środa, 12 sierpnia 2009, 18:06

Moze i ja sie pojawie ???
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ZiGi » czwartek, 13 sierpnia 2009, 10:38

firefox napisał(a):Moze i ja sie pojawie ???


Byłoby miło Fajerku ;) :diabel:
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » czwartek, 13 sierpnia 2009, 11:45

Możliwe że i ja podbiję,ale wszystko jest zależne od tego czy zrobię moto :fuck:
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » piątek, 14 sierpnia 2009, 21:05

Ja to se juz pojezdzilem k..wa mac :(
Jepane zaciski hamulcowe :(

Bawcie sie dobrze chopaki :)
TasmaN
 

Postprzez ZiGi » sobota, 15 sierpnia 2009, 08:07

Ja to se juz pojezdzilem k..wa mac :(
Jepane zaciski hamulcowe :(


A kto Ci kazał brać sie za to przed weekendem :?: :fire: :devil2:
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez KOSA77 » sobota, 15 sierpnia 2009, 08:55

witka koledzy i jak lecimy razem bo ja się wybieram na 100 jak co to dzwońcie lub piszcie mój nr w prywatnych danych pozdro !!
Avatar użytkownika
KOSA77
 
Posty: 98
Dołączył(a): poniedziałek, 15 czerwca 2009, 17:56
Lokalizacja: śró płd

Postprzez TasmaN » niedziela, 16 sierpnia 2009, 22:22

i jak bylo ? :)
TasmaN
 

Postprzez ZiGi » poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 10:23

No jak było, jak było? A jak miało być :) :?: Było miło choć Nas (czyt. właścicieli GSXF) było niewielu.

Gdybyście nie poznawali to:
Czarne Jajko - Galileo
Bordowe Jajko - KOSA77
Niebieskie Jajko - Ralfi

Obrazek

Niestety prowadząc moto ciężko dobrze uchwycić wszystkich na zdjęciu, szczególnie telefonem.

Obrazek
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron