http://www.piknik-goraszka.pl/
Chyab kazdy wie co sie dzieje w goraszce wiec nei musze opowiadac, mam nadizeje ze znajdzie sie sporo chetnych osob i przy okazji wyjdzie maly spocik-zlocik (a moze i spory).
U mnie chyba niedziela wchodzi w gre
Budzik napisał(a):Dojazd ponosc okropny, co chwila jakis motocykl na boku lezal bo sie puszklarze wychulali i stuk w moto, albo policjanci kasowali mandaty motocyklista za "podwojna ciagla"
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości