Góraszka

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Góraszka

Postprzez Budzik » piątek, 28 maja 2010, 15:15

Witam i się pytam:) Czy ktos z was respektuje na piknik lotniczy w goraszcze?

http://www.piknik-goraszka.pl/

Chyab kazdy wie co sie dzieje w goraszce wiec nei musze opowiadac, mam nadizeje ze znajdzie sie sporo chetnych osob i przy okazji wyjdzie maly spocik-zlocik (a moze i spory).
U mnie chyba niedziela wchodzi w gre :)
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » wtorek, 1 czerwca 2010, 07:43

Sorry za lenistwo, ale kiedy jest???No i czy chodzi o ta goraszke kolo Warszawy jak sie leci na LUblin ??
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » wtorek, 1 czerwca 2010, 10:37

o tą koło warszawy, jest 12-13 czerwca
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » wtorek, 1 czerwca 2010, 11:09

Jesli mi nic nie wypadnie, typu szkola to mysle, ze podjade
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » wtorek, 1 czerwca 2010, 13:27

preferuje neidziele
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Lisena » piątek, 11 czerwca 2010, 13:46

Hey, ja się wybieram w niedzielę samochodem z ekipą Jazda.pl czyli Magdą i Kamilem. Chcemy być na miejscu, na oficjalne otwarcie pikniku, czyli na około 12:00, i być go końca, czyli do koło 19:00 :) Ktoś z Forum GSXF się wybiera w niedzielę? :D
Lisena
 

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » piątek, 11 czerwca 2010, 13:49

Ja moze sie wybiorę,ale w sobotę mam imprezkę....więc nie wiem czym :D
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » piątek, 11 czerwca 2010, 13:50

Ja sie nie wybieram, zmienily sie plany, lece motorkiem na mazury :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Lisena » piątek, 11 czerwca 2010, 13:56

PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Ja moze sie wybiorę,ale w sobotę mam imprezkę....więc nie wiem czym :D


A to musisz aż tyle pić, żeby się dobrze bawić? :P
Lisena
 

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » piątek, 11 czerwca 2010, 13:58

Lisena, ja tylko biorę taką możliwość pod uwagę.
Tutaj od razu zastrzegam,że bardzo rzadko piję alkohol.Nie do odcięcia :P
Ostatnio edytowano piątek, 11 czerwca 2010, 14:00 przez PozytywnieZakreconyWariat, łącznie edytowano 1 raz
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Lisena » piątek, 11 czerwca 2010, 14:10

PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Lisena, ja tylko biorę taką możliwość pod uwagę.
Tutaj od razu zastrzegam,że bardzo rzadko piję alkohol.Nie do odcięcia :P


Heheheheee ok ok :D
My będziemy, więc można się spotkać na miejscu ;)
Lisena
 

Postprzez plaski » piątek, 11 czerwca 2010, 14:18

Prawdopodonie ja z Lewym się stawię w niedzielę. Byłby któś chętny z Lublina lub okolic jechać na moto?
Avatar użytkownika
plaski
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
Lokalizacja: Lublin i okolice

Postprzez kolodzieju » piątek, 11 czerwca 2010, 18:37

chętnie bym poleciał w Wawy w niedziele. to moze zrobmy jaka listę, kto ze 100licy? i Cos ustalmy..
1.kolodzieju
2. ?
kolodzieju
 

Postprzez Lisena » piątek, 11 czerwca 2010, 18:55

1. kolodzieju
2. Lisena, Magda i Kamil z Jazda.pl (samochodem) :)
Lisena
 

Postprzez Budzik » piątek, 11 czerwca 2010, 21:29

Jak niedziala to moze i ja sie zjawie
1. kolodzieju
2. Lisena, Magda i Kamil z Jazda.pl (samochodem)
3. Budzik (wstepnie- pewnie jeszce rano skocze na motobazar)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez kolodzieju » sobota, 12 czerwca 2010, 16:40

we dwoch to chyba nie ma sie co umawiac i dostosowywac do godziny ;/
kolodzieju
 

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » sobota, 12 czerwca 2010, 19:13

Dupsko zbite,ja nie jade.Brak pieniążka :)
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » sobota, 12 czerwca 2010, 19:56

parking 10zł wstep 27. Dzis ojciec byl i mowil co i jak :D

Dojazd ponosc okropny, co chwila jakis motocykl na boku lezal bo sie puszklarze wychulali i stuk w moto, albo policjanci kasowali mandaty motocyklista za "podwojna ciagla"
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Lisena » niedziela, 13 czerwca 2010, 00:02

Budzik napisał(a):Dojazd ponosc okropny, co chwila jakis motocykl na boku lezal bo sie puszklarze wychulali i stuk w moto, albo policjanci kasowali mandaty motocyklista za "podwojna ciagla"


Ty to umiesz zachęcić ludzi :P
My wyjeżdżamy ok. 10:00 i chcemy być na miejscu ok. 12:00, ale zobaczymy, jakie będą korki itd :D Do zobaczenia na miejscu
Lisena
 

Postprzez Budzik » niedziela, 13 czerwca 2010, 09:05

wczoraj korek byl od skrzyzowania otrobramskiej z marsa :D

no nie chce demoywowac ludzi tylko ostrzegam ich:)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron