firefox napisał(a):Ja jesli pojade to tylko na niedziele, natomiast zastanawiam sie czy pojade. Zostalo 3 tygodnie z chetnych malo, wiec jesli nie zbierze sie jakas ekipa to nie jade.
Kacper napisał(a):Fierfox zawsze byłeś lewy więc nie truj dupy ludziom, że jedziesz jak będzie jakaś ekipa.
Męska decyzja tak lub nie.
Lepiej jedź na zlot pozerów przy Złotych Tarasach w W-ie.

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości