VIII Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Jasna Góra 2011 - WARSZAWA

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

VIII Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Jasna Góra 2011 - WARSZAWA

Postprzez firefox » czwartek, 24 lutego 2011, 19:38

Siemano, w związku z tym, ze i ja planuje (nie obiecuje) pojechac na zlot to mozemy zrobimy liste kto chetny i pojedziemy w grupie ?? W poprzednim temacie jest duzo wpisow i ciezko bedzie sie tam zoorganizowac, wiec:

1. Firefox (na jeden dzien)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez swift » czwartek, 24 lutego 2011, 20:53

2. Swift + plecaczek (niedziela)
swift
 

Postprzez ogórek » piątek, 25 lutego 2011, 17:39

3.ogórek . niedziela.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez firefox » sobota, 26 lutego 2011, 13:59

Proponuje wpisywac sie w takiej formie, bedzie czytelniejsze:


1. Firefox (na jeden dzien)
2. Swift + plecaczek (niedziela)
3.ogórek . niedziela.

Suma motocykli: 3

Suma ludzi: 4

I niech kazda kolejna osoba przekleja ta liste i dopisuje sie.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Dariusz85 » poniedziałek, 28 lutego 2011, 21:09

Ja też będę leciał obowiązkowo. A czy z plecaczkiem, to się jeszcze okaże czy plecaczek będzie chciał :)

1. Firefox (na jeden dzien)
2. Swift + plecaczek (niedziela)
3. ogórek . niedziela.
4. Dariusz85
Dariusz85
 

Postprzez Gof » wtorek, 29 marca 2011, 22:04

Chłopaki a wy chcecie lecieć od razu w niedzielę? Ja myślałem żeby podjechać w sobotę, wziąć jakiś hotel na jedną noc, może trochę pozwiedzać albo odpocząć i w niedzielę na spokojnie podjechać na zlot i wrócić do wawy.

1. Firefox (na jeden dzien)
2. Swift + plecaczek (niedziela)
3. ogórek . niedziela.
4. Dariusz85
5. gof + plecaczek (sobota, niedziela)

Plecaczek raczej na pewno ale nie wiem czy na 100% będzie mógł (bo chcieć to chce chociaż trochę się boi - to w miarę nowy plecaczek i jeszcze mi na tyle nie ufa że nas nie pozabijam :P).

Motocykli: 5
Ludzi: 7
Ostatnio edytowano wtorek, 29 marca 2011, 22:07 przez Gof, łącznie edytowano 2 razy
Gof
 

Postprzez Darth Vader » środa, 30 marca 2011, 07:58

Tak FYI - jeśli chcecie jechać z noclegiem to już zaczynajcie szukać. Niektórzy właściciele pokoi lub pensjonatów z racji zlotu wynajmują na min 2 noclegi. A nocleg w hotelu to już trochę większy wydatek...
Darth Vader
 

Postprzez firefox » środa, 30 marca 2011, 17:33

Ja jesli pojade to tylko na niedziele, natomiast zastanawiam sie czy pojade. Zostalo 3 tygodnie z chetnych malo, wiec jesli nie zbierze sie jakas ekipa to nie jade.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kacper » środa, 30 marca 2011, 19:47

firefox napisał(a):Ja jesli pojade to tylko na niedziele, natomiast zastanawiam sie czy pojade. Zostalo 3 tygodnie z chetnych malo, wiec jesli nie zbierze sie jakas ekipa to nie jade.


Fierfox zawsze byłeś lewy więc nie truj dupy ludziom, że jedziesz jak będzie jakaś ekipa.
Męska decyzja tak lub nie.
Lepiej jedź na zlot pozerów przy Złotych Tarasach w W-ie.
GSX 600F

Kacper
Avatar użytkownika
Kacper
 
Posty: 44
Dołączył(a): środa, 3 czerwca 2009, 14:22
Lokalizacja: Łódź

Postprzez firefox » środa, 30 marca 2011, 19:53

Kacper napisał(a):Fierfox zawsze byłeś lewy więc nie truj dupy ludziom, że jedziesz jak będzie jakaś ekipa.
Męska decyzja tak lub nie.
Lepiej jedź na zlot pozerów przy Złotych Tarasach w W-ie.


O znalazl sie kolega, ktory dzieki moim postom poczul sie urazony :) No nic ja i tak nie jade jesli nie bedzie min 10 osob :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ogórek » czwartek, 31 marca 2011, 18:16

a coto za rusznica pięciu czy dziesięciu spotykamy się i w drogę.nieważne ilu nas będzie.pozdro dla wszystkich co się nie wyłamują. :P
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Krechagsx » piątek, 1 kwietnia 2011, 07:59

przeciez po drodze na Czestochowe i tak sie do Was podepna... Albo Wy do nich...
Krechagsx
 

Postprzez Mnichu80 » wtorek, 5 kwietnia 2011, 21:47

Ja lece z plecaczkiem na 100% Ruszamy w Sobote ok. 6-7 rano :D
Ostatnio edytowano wtorek, 5 kwietnia 2011, 21:47 przez Mnichu80, łącznie edytowano 1 raz
Mnichu80
 

Postprzez ogórek » środa, 6 kwietnia 2011, 21:46

to co panowie z warszawki może wstępnie możemy się umawiamy na jakiejś stacji lub gdzie indziej na wspólny wylocik do częstochowy może jakieś propozycje po czasu coras mniej.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Gof » sobota, 9 kwietnia 2011, 01:26

No ja też w sobotę :) Skąd będziecie lecieli?
Gof
 

Postprzez Mnichu80 » sobota, 9 kwietnia 2011, 03:02

gof napisał(a):No ja też w sobotę :) Skąd będziecie lecieli?

Tego nie wiem na 100% ale najprawdopodobniej z Ząbek, ewentualnie Wola!
Mnichu80
 

Postprzez ogórek » sobota, 9 kwietnia 2011, 09:10

koledzy a kto startuje w niedziele i skąd.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Galileo » niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:59

Jak pogoda dopisze , jadę z pragi , ale wcześnie rano bo prędkością defiladową :) , razem z plecaczkiem
Avatar użytkownika
Galileo
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » poniedziałek, 11 kwietnia 2011, 08:41

To ile osob leci w niedziele z Wawy ? Troche lista sie zgubila.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Galileo » poniedziałek, 11 kwietnia 2011, 16:17

Dobra no to dalej idzie lista:

1. Firefox (na jeden dzien)
2. Swift + plecaczek (niedziela)
3. ogórek . niedziela.
4. Dariusz85
5. gof + plecaczek (sobota, niedziela)
6. Galileo + plecaczek (niedziela) ale tak na 85%(pogoda)

Motocykli 6
Ludzi 9
Avatar użytkownika
Galileo
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron