ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez requiem5 » wtorek, 30 września 2014, 13:42

rumcajs napisał(a):Ogórek, możesz policzyć ile bedzie kosztowała impreza ? Czyli nocleg + ognisko z kiełbasą + ewentualna opłata za jakiś wstęp jeżeli pojedziemy gdzieś na wycieczkę. W mojej wyobraźni koszty zawsze są zaniżone :), a muszę liczyć każdą złotowkę. Proszę napisz, jeszcze raz, ile trzeba mieć pieniędzy na miejscu. Dodatkowy prowiant i płyn to sobie wyliczymy, bo ile kosztuje flaszka na łeb to każdy wie :mrgreen:


niby nie jestem ogórkiem :P
nocleg 50zł(od głowy)+ ognicho 15zł (kiełbacha i jakaś zagryzka)+ śniadanie 15zł+ jeśli gdzieś pojedziemy to myślę, że max 30zł + to co zjesz i wypijesz nadprogramowo.
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez ogórek » wtorek, 30 września 2014, 15:39

Miksol tak rób aby było dobrze, liczę na to że będziesz chociaż na sobotę. Rumcajs tak jak napisała Edyta.
Jeśli będzie nas 8 osób na noc ,to po 50zł na głowe. Jeśli będzie nas 10 osób to po 40zł na głowe. Myślę że tak ok. 140 zł trzeba mieć.
40zł lub 50zł - nocka -spanie
15zł - gril z obsługi na miejscu
15zł-śniadanie
20zł -obiad gdzieś na mieście
20zł-składka na wódę i jakieś dodatkowe jedzenie na grila ,gdyby zabrakło.
10zł-za zwiedzania muzeum itp.jeśli będziecie chcieli.
to tak na szybko,musisz doliczyć oczywiście koszta paliwa,
spotkanie z fajnymi ludzmi, bezcenne. :yeah:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez ogórek » wtorek, 30 września 2014, 16:17

tel. do mnie w razie jakiś pytań itp. 602287111 marcin.
ps. dalej liczę na władze ludzi z forum,Gof,Tasman pokarzcie się chociaż w sobotę, jeśli nie chcecie się z nami integrować do rana. :browar:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez rumcajs » wtorek, 30 września 2014, 17:29

Bardzo dziekuję za wyliczenia, kochani wszyscy, którzy marudzą coś o braku pieniędzy - informuję, że bezcenne spotkanie z najbardziej zajebistymi motocyklistami na świecie kosztuje 150 zł. A transport na miejsce dla tych co nie mają jak dojechać nie kosztuje nic, bo zawsze ktoś z okolicy dalszej lub bliższej będzie przejeżdzał obok mając miejsce z tyłu motocykla czy samochodu.
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Jabol80 » wtorek, 30 września 2014, 19:56

Powiedzcie o której planujecie integracje na terenie ośrodka .Tak jak pisał Ogórek jak nic mi nie wyskoczy to w Sobotę bym wpadł na ognicho i kiełbę możliwe że razem z Moro i jeszcze jednym kolezką z forum.
wieczorem planujemy powrót do Wa-wy.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Jabol80 » wtorek, 30 września 2014, 20:00

ogórek napisał(a):tel. do mnie w razie jakiś pytań itp. 602287111 marcin.
ps. dalej liczę na władze ludzi z forum,Gof,Tasman pokarzcie się chociaż w sobotę, jeśli nie chcecie się z nami integrować do rana. :browar:



Pasował by żeby wpadli ,nie muszą nic pić ale postawić mogą :)
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Miksol » środa, 1 października 2014, 11:52

Jest git :P

Będę całą sobotę :P Niestety na noc nie zostaje bo niedzieli nie udało mi się załatwić :?
Aktualnie walczę o transport na niedziele (czy mnie kumpel zabierze), co by % zainstalować przy ogniu...

Dodatkowe pytanie... Czy jest opcja, żebym na samo ognisko przywiózł plecaczek- zonę "łajf" :?:
Oczywiście pokryjemy podwójny koszt ognicha :D
To jest transakcja wiązana... Odprowadzę moto, przywiozę żonę... Ona mnie odwiezie :diabel:
GSX750F - sprzedany. Nadszedl czas Hondy Transalp...
Avatar użytkownika
Miksol
 
Posty: 629
Dołączył(a): wtorek, 17 grudnia 2013, 16:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Schummi » środa, 1 października 2014, 14:18

Miksol napisał(a):Jest git :P

Będę całą sobotę :P Niestety na noc nie zostaje bo niedzieli nie udało mi się załatwić :?
Aktualnie walczę o transport na niedziele (czy mnie kumpel zabierze), co by % zainstalować przy ogniu...

Dodatkowe pytanie... Czy jest opcja, żebym na samo ognisko przywiózł plecaczek- zonę "łajf" :?:
Oczywiście pokryjemy podwójny koszt ognicha :D
To jest transakcja wiązana... Odprowadzę moto, przywiozę żonę... Ona mnie odwiezie :diabel:

głupie pytanie :P oczywiście, że możesz :D pięknie to wykombinowałeś :brawo:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Miksol » środa, 1 października 2014, 14:44

No to gitarowo :gitara:
GSX750F - sprzedany. Nadszedl czas Hondy Transalp...
Avatar użytkownika
Miksol
 
Posty: 629
Dołączył(a): wtorek, 17 grudnia 2013, 16:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez rumcajs » środa, 1 października 2014, 20:37

Kogoś chyba poniosło w redakcji twojapogoda.pl :eye: :moto:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez requiem5 » środa, 1 października 2014, 22:44

woznyman napisał(a):Właściwie Rumcajsiku to kiedyś w końcu lato by się mogło zacząć


woznyman napisał(a):Kogoś chyba poniosło w redakcji twojapogoda.pl :eye::moto:<br/>
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez lewmichal » czwartek, 2 października 2014, 07:31

[SCH]Marcin napisał(a):nie wiem co z Lewym bo pierwszy tydzień października mu nie pasował ale skoro jest w drugi to kto wie czy się nie zjawi ale narazie jest gdzieś nad Morzem Czarnym :D

Już wróciłem. Marcin, kolory mórz Ci się pomyliły.
Niestety w drugi weekend też nie będę mógł się pojawić. Mogę tylko życzyć Wam wszystkim udanego zakończenia.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez requiem5 » czwartek, 2 października 2014, 09:16

Szkoda, w takim razie pozostaje nam wypic za Twoje zdrowie :P
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez woznyman » czwartek, 2 października 2014, 13:15

Pewne Słoneczko wzięło sprawę w swoje ręce i okazuje się, że się da ;-)
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez rumcajs » czwartek, 2 października 2014, 14:20

Czyżbym Edycie zawdzięczał możliwość pisania w tym wątku, jesteś wielka :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez requiem5 » czwartek, 2 października 2014, 15:08

rumcajs napisał(a):Czyżbym Edycie zawdzięczał możliwość pisania w tym wątku, jesteś wielka :)


niezupełnie :P
ale z tą pogodą to faktycznie redagujący powinien zmienić dostawcę towaru bo za bardzo fantazjuje.
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez dlugi348 » czwartek, 2 października 2014, 16:12

requiem5 napisał(a):ale z tą pogodą to faktycznie redagujący powinien zmienić dostawcę towaru bo za bardzo fantazjuje.


Dlaczego tak twierdzisz? według prognozy długoterminowej którą sprawdzałem przed momentem ma być niby 22-24 stopnie. Z podkreśleniem na 'niby' ale wierzyć w to zawsze można przecież ;) za marzenia nie biją
Kingway Challanger 200 ==> Honda VT 500 Ascot ==> Suzuki GSX 750F ==> marzenia... są po to by je spełniać...
dlugi348
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 226
Dołączył(a): piątek, 18 kwietnia 2014, 07:33
Lokalizacja: Łwc

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez alfastar » czwartek, 2 października 2014, 20:46

Niestety, ale ja nie dam rady za tydzień
:(

Sezon jeszcze przecież trwa :D póki temp. nie przekroczy 5stopni, można śmigać ;)
Pozdrawiam,

Maciej.

-------------------------------------------------------
Komar 2350 > Simson S51 Enduro > GSXF600 '97 KATANA > GSXF 600 '93 :)
Avatar użytkownika
alfastar
 
Posty: 154
Dołączył(a): niedziela, 29 czerwca 2014, 17:02
Lokalizacja: Marki

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez woznyman » czwartek, 2 października 2014, 21:04

Poniżej 8 ryzyko wzrasta geometralnie, ciężko dogrzać gumki
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

Postprzez Malwi » sobota, 4 października 2014, 18:41

Masakra jak tu się dodaje posty :/

odpowiadając na pytanie rumcajsa nie dam rady, bo po
1. wyprowadziłam się na głębokie zadupie, tu nawet psy dupami nie szczekają.
2. póki co nie wiem co z mym skromnym zatrudnieniem, bo prace dostałam, ale jeszcze nie wiem od kiedy :/
3. no niestety i najsmutniejsza kwestie finansowa :( , z racji tego, że się wyprowadziłam na głębokie zadupie, musiałam zrezygnować z pracy w połowie miesiąca, a za połowę miesiąca ciężko ogarnąć remont, dojazd do nowej pracy i kilka innych pierdół.
Dlatego z przykrością mówię, że niestety odpadam, może w przyszłym roku się pojawię. Na pewno się wszystko uspokoi, no chyba, że znowu wymyślę coś nowego :D :yeah:

Wypijcie za moje zdrowie, na pewno się przyda :D
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości