KK spam mode off
Abek napisał(a):Tak wiem wiem, od piwa Cie głowa boli a po kielichu przechodziI jeszcze ogórek zjebe dostaję, że Cie katuje browarem xD
KK spam mode off
a w szczególności już z ogórkiem ..... za to wódeczka z Ogórkiem to jest przyjemność sama w sobie 

to był barszczyk biały z kiełbaskąRAV napisał(a):Mam szczerą ochotę zasmakować takiego porannego żurku
Poza tym było do jasnej chol...ciasnej zjawić się w wyznaczonym miejscu i porze zostało jeszcze na pięciu chłopa, Tas też się wtedy tłumaczył, że innym razem skosztuje i co






[SCH]Marcin napisał(a):żeby nie było jak ostatnio w Nieborowie, że cały czas liczyliśmy Długiego do noclegu a w ostateczności wyszło że musieliśmy dopłacić bo on spał w swoim domku poza tymi wynajmowanymi.

dlugi348 napisał(a):mam tylko nadzieje ze to ni bedzie jedyne spotkanie w tym roku





Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości