Spotkanie na początku sezonu?

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Abek » środa, 18 marca 2015, 22:01

Tak wiem wiem, od piwa Cie głowa boli a po kielichu przechodzi :) I jeszcze ogórek zjebe dostaję, że Cie katuje browarem xD

KK spam mode off ;)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez RAV » środa, 18 marca 2015, 22:07

Abek napisał(a):Tak wiem wiem, od piwa Cie głowa boli a po kielichu przechodzi :) I jeszcze ogórek zjebe dostaję, że Cie katuje browarem xD

KK spam mode off ;)


Bo piwo jest be i fuj fuj :zyg: :eye: a w szczególności już z ogórkiem ..... za to wódeczka z Ogórkiem to jest przyjemność sama w sobie :D
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Jabol80 » środa, 18 marca 2015, 22:22

Rav jak dokończy kapać to przywiozę coś od czego głowa nie będzie ciebie bolała ;)
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez JenJer » czwartek, 19 marca 2015, 00:51

RAV napisał(a):Mam szczerą ochotę zasmakować takiego porannego żurku :D
to był barszczyk biały z kiełbaską :mrgreen:

Malutki, ja nie mówię nie, ale potrzebna gar (na 20 osób to dość spory), kuchenka (działająca), coś z czego i czym można by było spożywać :P ja wieź tego nie będę :fuck2: Poza tym było do jasnej chol...ciasnej zjawić się w wyznaczonym miejscu i porze zostało jeszcze na pięciu chłopa, Tas też się wtedy tłumaczył, że innym razem skosztuje i co :?: :?: :?: i ... kupa :paluj: :P :diabel:
JenJer
 

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez pająk » czwartek, 19 marca 2015, 23:33

Pisze sie na te Sztutowo z plecaczkiem tylko ze bylibysmy dopiero wieczorkiem bo niestety w sobote plecaczek pracuje ;)
pająk
 
Posty: 32
Dołączył(a): piątek, 3 stycznia 2014, 00:20
Lokalizacja: 3MIASTO

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Jabol80 » piątek, 20 marca 2015, 08:05

Pająk jak będziesz zostawał na noc to dopisz się do listy.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Abek » piątek, 20 marca 2015, 22:06

Gof TasMan... Można liczyć na Waszą obecność? :> :diabel:
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Jabol80 » niedziela, 22 marca 2015, 19:30

Dziś byłem w Szczutowie ,rozmawiałem z kierownikiem .
Dogadałem się tak że dam znać przed świętami ile domków będzie potrzeba ,w razie czego jeszcze jeden da radę ogarnąć .

Zastanówcie się kto z kim chce być w domku .

Jest prośba jak by chciał ktoś zjeść w barze jakieś śniadanie czy obiad bardziej wyszukane żeby po informować wcześniej ,ponieważ jest jeszcze przed sezonem i po prostu mogą nie mieć wszystkiego na miejscu.
Po prostu jak zajedziemy to najprościej będzie iść do baru i ich po informować .
Chyba że ktoś będzie potrzebował podgrzać coś w mikrofalówce to takową posiadam u siebie w domku i udostepnie .

Jak ktoś potrzebuje jakiś informacji związanych z wyjazdem to mój nr tel; 605594752
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Schummi » niedziela, 22 marca 2015, 22:38

Jabol80, czyli Ciebie w sumie się nie liczy do ilości wynajmujących? żeby nie było jak ostatnio w Nieborowie, że cały czas liczyliśmy Długiego do noclegu a w ostateczności wyszło że musieliśmy dopłacić bo on spał w swoim domku poza tymi wynajmowanymi :) pytam, żeby sytuacja była jasna.
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Jabol80 » poniedziałek, 23 marca 2015, 16:41

Nie mnie i Michała do noclegu nie liczcie .Będę na noc ale w swoim domku.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez dlugi348 » poniedziałek, 23 marca 2015, 16:49

[SCH]Marcin napisał(a):żeby nie było jak ostatnio w Nieborowie, że cały czas liczyliśmy Długiego do noclegu a w ostateczności wyszło że musieliśmy dopłacić bo on spał w swoim domku poza tymi wynajmowanymi :).

Jesli o to chodzi to ja caly czas mowilem ze mam osoby domek i zeby mnie nie liczyc;) zaluje ze teraz nie dam rady dojechac:/ A widze ze spora grupa sie szykuje:( mam tylko nadzieje ze to ni bedzie jedyne spotkanie w tym roku
Kingway Challanger 200 ==> Honda VT 500 Ascot ==> Suzuki GSX 750F ==> marzenia... są po to by je spełniać...
dlugi348
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 226
Dołączył(a): piątek, 18 kwietnia 2014, 07:33
Lokalizacja: Łwc

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Schummi » poniedziałek, 23 marca 2015, 18:11

dlugi348 napisał(a):mam tylko nadzieje ze to ni bedzie jedyne spotkanie w tym roku

jak dobrze pójdzie to może nawet 4 spotkania uda się zorganizować :) fajnie by było jakby się przynajmniej trzy przyjęły i na stałe weszły w kalendarz forum - rozpoczęcie sezonu, zlot forumowy w sierpniu i zakończenie sezonu w październiku :D a w tym roku jeszcze jako czwarte może Lewy ogarnie jak będą chętni :P

kurcze, tylko że ja jeszcze nie wiem czy uda mi się być na rozpoczęciu :(
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Miksol » środa, 25 marca 2015, 10:01

Jaka konkretnie data spotkania. Bo w końcu nie wiem... A muszę uwzględnić moją obecną sytuacje w planowaniu... :)
GSX750F - sprzedany. Nadszedl czas Hondy Transalp...
Avatar użytkownika
Miksol
 
Posty: 629
Dołączył(a): wtorek, 17 grudnia 2013, 16:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Miksol » środa, 25 marca 2015, 10:13

Ok 11 - znalazłem. Pracuje niestety, ale coś będę kombinował. Muszę uwzględnić żonę, a właściwie jej błogosławiony stan :P

---------------------
Nie mogłem już edytować...
GSX750F - sprzedany. Nadszedl czas Hondy Transalp...
Avatar użytkownika
Miksol
 
Posty: 629
Dołączył(a): wtorek, 17 grudnia 2013, 16:12
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista Szczutowo

Postprzez dlugi348 » poniedziałek, 30 marca 2015, 19:36

Pojawila sie opcja, ze byc moze uda mi sie dojechac lecz niestety tylko na kilka godzin gdyz w niedziele pracuje a nie mam mozliwosci wziecia urlopu:\ wszystko wyjasni mi sie w najblizszym czasie. Czy wybiera sie ktos ewentualnie z okokic łodzkiego zeby jechac na pare maszyn?
Kingway Challanger 200 ==> Honda VT 500 Ascot ==> Suzuki GSX 750F ==> marzenia... są po to by je spełniać...
dlugi348
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 226
Dołączył(a): piątek, 18 kwietnia 2014, 07:33
Lokalizacja: Łwc

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez moro99 » wtorek, 31 marca 2015, 21:20

No mam moto znowu :D.
Zamawiajcie pogode i sie pojawię :D
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez RAV » środa, 1 kwietnia 2015, 21:58

Ależ ruch w temacie :D jedni przychodzą, drudzy odchodzą, lista czerwona, lista zielona, domki, szałasy i wielkie ................ plany :P
A ja zapytam gdzie i o której się w końcu spotykamy ??? były propozycje, ale żadnej informacji. Ja wyjeżdżam z W-wy z samego rana bo nie planuję jechać główną drogą bo nudna jak ustawianie luzów zaworowych. Im bardziej pokręcona tym weselej :) tylko pytanko gdzie mam dojechać i na którą godzinkę ?
Jabol, nadal czekam na info czy "przestało kapać" ? i czy się przegryzło ? jak dobrze pójdzie to sam przyrządzę co nie co :D

Abka i Marcina zobowiązuję się osobiście opierd..lić i doprowadzić do ładu ... tfu na miejsce :D

pozdro jajcarze :D
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Abek » środa, 1 kwietnia 2015, 22:09

RAV Ty już nie bądz taki agresywny bo Cię będę musiał spacyfikować :) ja na 90% będę :) do końca tygodnia będę miał 100% pewne info więc wkrótce się zmienię na zielono ;)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez RAV » środa, 1 kwietnia 2015, 22:14

No i co to znaczy "porządna firma" ?! 10 minut i już deklaruje się na zielono :D

Mordek, super. Oby wszystko się udało i do zobaczenia znów :D


EDIT :>> a no i "ja ? agresywność ZERO !!!" :D a do "pacyfikacji" to weź znajomych bo jak wpadnę z Doktorową i MaczetaMen'em to się będzie działo :D :D :D bo ja to nadwyraz spokojny człowiek jestem :) tylko mnie ludzie wku....ją, he he :D

Abuś, którędy jedziesz ?
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez requiem5 » czwartek, 2 kwietnia 2015, 10:29

Szczutowo 11.04.2015;
spotykamy się w Sierpcu na godzinę 12:00 i zwiedzamy skansen.


nie, że krzyczę albo co ale żeby się rzucało w oczęta :)
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości