Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez dlugi348 » piątek, 7 sierpnia 2015, 21:55

Szkoda jak cholera bo się bardzo cieszyłem na ten wyjazd oraz na spotkanie ludzi z forum zarówno tych których znam jak również poznanie nowych osób oraz tak rozsławionego na forum miejsca jakim jest Chańcza... szkoda mi również tym bardziej, że obiecałem kilku osobom że z nimi wypiję ale spoko spoko ;) jeśli byłby zakończenie w Nieborowie to jest temat do nadrobienia :)
Kingway Challanger 200 ==> Honda VT 500 Ascot ==> Suzuki GSX 750F ==> marzenia... są po to by je spełniać...
dlugi348
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 226
Dołączył(a): piątek, 18 kwietnia 2014, 07:33
Lokalizacja: Łwc

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez ogórek » poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 09:14

jak co roku deklaruje się na zakup i przywiezienie szarfy na wieniec dla Sp.Pegaza. i teraz moje pytanie, macie jakieś propozycje na tekst na szarfie ?
w 2013 była taka ,pamiętamy - forum suzuki gsxf. polska.
w 2014 była taka , nie zapominamy forum gsxf
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

Postprzez rumcajs » poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 09:26

Może samo, "Forum gsxf.pl"
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez ogórek » wtorek, 11 sierpnia 2015, 15:57

Marcin czy masz jakieś pomysły na zwiedzanie w sobotę ? fajnie by było coś pojechać pozwiedzać itp. a wieczorem :browar: :yeah: :eye:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Schummi » wtorek, 11 sierpnia 2015, 16:47

początkowo myślałem żeby w końcu zobaczyć te Kurozwęki co to mieliśmy je w planach dwa lata temu :)
niestety zastanawiam się czy w ogóle się wybiorę na ten zlot :/ okazało się dzisiaj, że mam samochód do roboty (kobiety...) :fire:
zobaczymy jak to będzie... jak funduszy starczy to może się uda być :?
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez rumcajs » wtorek, 11 sierpnia 2015, 16:56

Marcin jak was nie będzie to zlot będzie niekompletny :(. Ja jadę za pożyczone to ty też możesz :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez ogórek » wtorek, 11 sierpnia 2015, 17:23

kurde chłopie, bez ciebie nic tam nie wypali , ty musisz tam być :D pamiętasz kiedyś gadaliśmy że ten co to organizuje i się wszystkim zajmuje, ten wszystkie wejścia do muzeum itp. mają za fri ,czyli reszta uczestników bierze to na swoje plecy. I to było by ok. myślę że reszta ludzi też tak myśli. Więc nie gadaj nam tu że cię nie będzie. :(
ps. A JAK CO BRACHU , JA TAK TYLKO MYŚLĘ ,TO STAWIAM CI TEN ZLOT I BASTA. A BYĆ TAM MUSISZ SAM I JESZCZE LEPIEJ Z KINĄ. HEJKA. DO ZOBACZENIA NA CHAŃCZY.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez rumcajs » wtorek, 11 sierpnia 2015, 21:38

ogórek napisał(a):kurde chłopie, bez ciebie nic tam nie wypali , ty musisz tam być :D pamiętasz kiedyś gadaliśmy że ten co to organizuje i się wszystkim zajmuje, ten wszystkie wejścia do muzeum itp. mają za fri ,czyli reszta uczestników bierze to na swoje plecy. I to było by ok. myślę że reszta ludzi też tak myśli. Więc nie gadaj nam tu że cię nie będzie. :(
ps. A JAK CO BRACHU , JA TAK TYLKO MYŚLĘ ,TO STAWIAM CI TEN ZLOT I BASTA. A BYĆ TAM MUSISZ SAM I JESZCZE LEPIEJ Z KINĄ. HEJKA. DO ZOBACZENIA NA CHAŃCZY.



[SH]Marcin napisza to po mojymu...

Choby niy wiym co sie działo to Ty i Kinia musicie być, choby my ściepa z Łogórkiym musieli zrobić. Inne Hanysy i Janusze tyż się dociepnom i w bojtliku znojdom trocha drobnych na gorzoła nawet :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez lewmichal » środa, 12 sierpnia 2015, 07:29

Dobrze godo, dociepiom sie
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Ragor » środa, 12 sierpnia 2015, 07:34

Jo tyż sie dociepna, musicie tam być ;)
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez requiem5 » środa, 12 sierpnia 2015, 15:00

dołączam się, bez was ten zlot to już nie ten będzie. Ogórek dobrze mówi stali organizatorzy powinni mieć za fre wszystkie wejściówki bo jednak żeby to zorganizować to trzeba się trochę nalatać, pozałatwiać itp.
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Schummi » środa, 12 sierpnia 2015, 17:01

PLAN NA SOBOTĘ:

CHAŃCZA
śniadanie: 9:00 - 10:00
wyjazd: 10:00 - 11:00
UJAZD 11:00 - 12:00
wyjazd: 13:00 - 14:00
KLIMONTÓW 13:15 - 14:15
wyjazd: 14:15 - 15:15
obiad: ok 1,5 godz.
KUROZWĘKI 16:30 - 17:30
wyjazd: 18:30 - 19:30
zakupy: ok 15 min
CHAŃCZA 19:00 - 20:00

TRASA PRZEJAZDU Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

LISTA OSÓB CHĘTNYCH NA ZLOT 2015
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez ogórek » środa, 12 sierpnia 2015, 18:52

Marcinos , Kinia, dobrze to wygląda. :brawo:
ps. kto leci z W-wa i okolic w sobotę rano ?
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Schummi » czwartek, 13 sierpnia 2015, 07:10

[SCH]Marcin napisał(a):PLAN NA SOBOTĘ:

CHAŃCZA
śniadanie: 9:00 - 10:00
wyjazd: 10:00 - 11:00
UJAZD 11:00 - 12:00
wyjazd: 13:00 - 14:00
KLIMONTÓW 13:15 - 14:15
wyjazd: 14:15 - 15:15
obiad: ok 1,5 godz.
KUROZWĘKI 16:30 - 17:30
wyjazd: 18:30 - 19:30
zakupy: ok 15 min
CHAŃCZA 19:00 - 20:00

TRASA PRZEJAZDU Z JAJAMI PO RAZ TRZECI

LISTA OSÓB CHĘTNYCH NA ZLOT 2015


Może być również w przeciwnym kierunku trasa :) z racji tego, że większość z wpisanych na listę osób była już na zamku Krzyżtopór a w Kurozwękach :D
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez requiem5 » czwartek, 13 sierpnia 2015, 14:33

a tak zapytam :) o której się spotykamy na polu w piątek?

Marcin to może zacznijmy od końca skoro końcówki nie dajemy rady dokończyć :P
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Malwi » czwartek, 13 sierpnia 2015, 15:06

A Kurozwęki są fajne :) Wiem, bo byłam w tym roku :D
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Schummi » czwartek, 13 sierpnia 2015, 19:30

requiem5 napisał(a):a tak zapytam :) o której się spotykamy na polu w piątek?

Marcin to może zacznijmy od końca skoro końcówki nie dajemy rady dokończyć :P


mnie jest wszystko jedno bo mam w piątek wolne :) dobrze by było tak jak w ubiegłe lata około 17 - tak myślę.

co do kierunku "objazdu" to również sugerowałem zacząć od Kurozwęk (mapkę robiła Kinga i wyszła z założenia, że na koniec połazimy po labiryncie z kukurydzy) :D
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez florek » czwartek, 13 sierpnia 2015, 22:48

Witam wszystkich. Ragor, Rumcajs. Moglibyśmy od Olkusza lecieć razem?
Lubię wracać tam gdzie byłem już...
https://www.youtube.com/watch?v=Djf36MNmth8
florek
 
Posty: 518
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 08:40
Lokalizacja: Glinica

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez rumcajs » czwartek, 13 sierpnia 2015, 23:02

Florek gadaj z Ragorem, ja puszką jadę wcześniej niż wy na moto
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Z JAJAMI PO RAZ TRZECI/ 21-23 sierpnia

Postprzez Ragor » piątek, 14 sierpnia 2015, 07:43

florek napisał(a):Witam wszystkich. Ragor, Rumcajs. Moglibyśmy od Olkusza lecieć razem?


Ja planowałem jechać tą trasą:
https://www.google.pl/maps/dir/BP+HALEM ... d50.632852

Rumcajs o której chcesz wyjeżdżać? Nie widzę problemu by jechać za Twoim autem, tak jak Wy jechaliście w zeszłym roku ;)
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron