






ogórek napisał(a):kurde chłopie, bez ciebie nic tam nie wypali , ty musisz tam byćpamiętasz kiedyś gadaliśmy że ten co to organizuje i się wszystkim zajmuje, ten wszystkie wejścia do muzeum itp. mają za fri ,czyli reszta uczestników bierze to na swoje plecy. I to było by ok. myślę że reszta ludzi też tak myśli. Więc nie gadaj nam tu że cię nie będzie.
![]()
ps. A JAK CO BRACHU , JA TAK TYLKO MYŚLĘ ,TO STAWIAM CI TEN ZLOT I BASTA. A BYĆ TAM MUSISZ SAM I JESZCZE LEPIEJ Z KINĄ. HEJKA. DO ZOBACZENIA NA CHAŃCZY.


JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca





[SCH]Marcin napisał(a):PLAN NA SOBOTĘ:
CHAŃCZA
śniadanie: 9:00 - 10:00
wyjazd: 10:00 - 11:00
UJAZD 11:00 - 12:00
wyjazd: 13:00 - 14:00
KLIMONTÓW 13:15 - 14:15
wyjazd: 14:15 - 15:15
obiad: ok 1,5 godz.
KUROZWĘKI 16:30 - 17:30
wyjazd: 18:30 - 19:30
zakupy: ok 15 min
CHAŃCZA 19:00 - 20:00
TRASA PRZEJAZDU Z JAJAMI PO RAZ TRZECI
LISTA OSÓB CHĘTNYCH NA ZLOT 2015


requiem5 napisał(a):a tak zapytamo której się spotykamy na polu w piątek?
Marcin to może zacznijmy od końca skoro końcówki nie dajemy rady dokończyć


florek napisał(a):Witam wszystkich. Ragor, Rumcajs. Moglibyśmy od Olkusza lecieć razem?
JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości