firefox napisał(a):I znow gadanie o dupie marynie w konkretnym temacie.
Dlaczego o dupie marynie? Przecież to jest bardzo apropos...A zresztą Ty nie masz nic lepszego do roboty o 6.26 w sobotę jak wytykanie innym "niekonkretnych rozmów"?
firefox napisał(a):I znow gadanie o dupie marynie w konkretnym temacie.

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości