Warszawa - wspólna jazda

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez Dariusz85 » sobota, 2 kwietnia 2011, 15:46

firefox napisał(a):I znow gadanie o dupie marynie w konkretnym temacie.

Dlaczego o dupie marynie? Przecież to jest bardzo apropos...A zresztą Ty nie masz nic lepszego do roboty o 6.26 w sobotę jak wytykanie innym "niekonkretnych rozmów"? ;)
Ostatnio edytowano sobota, 2 kwietnia 2011, 15:47 przez Dariusz85, łącznie edytowano 1 raz
Dariusz85
 

Postprzez firefox » sobota, 2 kwietnia 2011, 16:21

Bo ja jestem tu tylko po to zeby wytykac :) a teraz do konkretow, to kiedy latanko ?
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 08:43

A ja tylko wiatraczek chlodnicy zamontuje i bedziemy zapierdalac :) :) :)

Fire... latasz w nastepnym tygodniu... czy sie o spalanie martwisz? :diabel: :mrgreen: :P
TasmaN
 

Postprzez firefox » poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 16:15

A mi spalanie spadlo po wszystkich regulacjach :)

JA caly czas latam do roboty :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Dariusz85 » poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 22:58

No ja jestem chętny, któregoś dnia możemy się ustawić. Nawet w tygodniu...
Dariusz85
 

Postprzez Budzik » poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 22:59

A mi spalanie spadlo po wszystkich regulacjach
to teraz jezdzisz na 2 cylindrach ;]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez ADHD » niedziela, 31 lipca 2011, 21:12

moze bysmy sie na bp koło gminy na tarcho zlapali we wtorek 20;00 ma byc ładna pogoda :mrgreen:
Ostatnio edytowano niedziela, 31 lipca 2011, 21:14 przez ADHD, łącznie edytowano 2 razy
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ogórek » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 16:36

ADHD myśle że w wikend znajdziesz więcej chętnych do latania nisz we wtorek ja się pisze jak by coś w niedziele koło południa oczywiście jak nie będzie lać :mrgreen:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez ADHD » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 17:45

w niedziele to sobie mozemy pojezdzic na nartach wodnych w ta wyjechałem to malo sie nie utopilem
Ostatnio edytowano poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 17:49 przez ADHD, łącznie edytowano 1 raz
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ogórek » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 19:32

ja też latałem w niedziele dzisiaj czyszczonko moturka było.miejmy nadzieje że wikend będzie ładny.ps.z której strony warszawy jesteś.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez ADHD » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 19:56

tarcho tyle ze dzisiaj pije
:mrgreen:

[ Dodano: 01-08-11, 20:59 ]
niemam z kim polatac bo znaiomy poszedl na kolo a potem na bok i 750gsxr stoi u lakiernika

aja mam czas od po do sr albo w niwdziele i to po 12
Ostatnio edytowano poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 20:03 przez ADHD, łącznie edytowano 1 raz
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » wtorek, 2 sierpnia 2011, 08:05

a ja wyjety z latania rekreacyjnego na razie jestem :/

Jedynie tylko dom - praca - dom :/
TasmaN
 

Postprzez NiDeMa » wtorek, 2 sierpnia 2011, 20:25

Chętnie do was dołączę w ten weekend. Tylko muszę wiedzieć o planach w piątek.

NiDeMa
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Postprzez ADHD » środa, 3 sierpnia 2011, 00:33

w niedziele moglibysmy cos pomyślec
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez NiDeMa » środa, 3 sierpnia 2011, 18:52

Kurde ma padać - oczywiście od soboty.

NiDeMa

[ Dodano: 14-08-11, 12:39 ]
Dziś?

[ Dodano: 14-08-11, 12:41 ]
Dziś??? Ktoś jeździ?
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Postprzez ADHD » niedziela, 18 września 2011, 07:20

czy dzisiaj ma ktos ochote pojezdzic piekna pogodaw warszawa niespac
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez NiDeMa » niedziela, 18 września 2011, 08:54

Ja mogę pomyśleć ale pewnie dopiero po 18.
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Postprzez ADHD » niedziela, 18 września 2011, 11:02

no i oki gdzie sie umawiamy
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez NiDeMa » niedziela, 18 września 2011, 14:32

Kurde sorry mam cos pilnego na miescie io 18, I am out.
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Postprzez ADHD » niedziela, 18 września 2011, 15:31

nic nowego
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron