Świeć przykładem nocą ,czyli pierwsza nocna parada

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez Jabol80 » czwartek, 8 maja 2014, 20:18

Ja pewnie będę jak nie będzie padać
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Postprzez Flash » czwartek, 8 maja 2014, 20:50

Ja pewnie też ;)
Pozdrawiam,
Flash

Niebiesko-Srebrny GSX 650 FA L1
Avatar użytkownika
Flash
 
Posty: 97
Dołączył(a): poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 17:01
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez maniek » czwartek, 8 maja 2014, 20:58

To może gdzieś się ustawimy?
maniek
 
Posty: 95
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2013, 15:35
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez Jabol80 » piątek, 9 maja 2014, 14:09

Możemy ustawić się przy rodzie jest zatoka w która można wiechać i postać na spokojnie .
Pasuje wam 21;00


Obrazek
Ostatnio edytowano piątek, 9 maja 2014, 14:12 przez Jabol80, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Postprzez szydlas » piątek, 9 maja 2014, 14:46

Jabol80, Tam tylko wjazd od al. Waszyngtona chyba? Ale damy rade, ja mogę tam być parę minut po 21:00
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Jabol80 » piątek, 9 maja 2014, 15:12

Ok ,jak byś był a nas by nie było to mój nr tel masz to dzwoń.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Postprzez maniek » piątek, 9 maja 2014, 19:04

Ja będę
maniek
 
Posty: 95
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2013, 15:35
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez Mariano » piątek, 9 maja 2014, 19:58

Ja tak samo
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez szydlas » sobota, 10 maja 2014, 07:52

Czy ktoś ma jakieś zdjęcia? :)
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ogórek » sobota, 10 maja 2014, 07:53

Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Corter » niedziela, 11 maja 2014, 12:12

Ogórek, trzeba było robić foty w czasie jazdy, bo od ronda z palmą nie wiem co było dalej i słyszałem tylko szczątkowe informacje :) Za rok jak nie zdechnie mój rumak to dojadę do końca. Oprócz mnie byli też inni, którzy zapomnieli zatankować i nie dojechali. Jaja jak berety :D Ale brelok dostałem...
Avatar użytkownika
Corter
 
Posty: 53
Dołączył(a): niedziela, 19 września 2010, 21:20
Lokalizacja: Piaseczno

Postprzez Mały » środa, 14 maja 2014, 08:52

są też tacy, którzy mieli sprawny aku i paliwo w zbiorniku ale też nie dojechali...wiesz o kim mówię?
Avatar użytkownika
Mały
 
Posty: 74
Dołączył(a): poniedziałek, 1 lutego 2010, 00:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Corter » środa, 14 maja 2014, 10:06

A ci to Samarytanie :)
Avatar użytkownika
Corter
 
Posty: 53
Dołączył(a): niedziela, 19 września 2010, 21:20
Lokalizacja: Piaseczno

Postprzez Mariano » środa, 14 maja 2014, 16:36

Haha spokojnie bym dojechał do końca, na pewno miałem jeszcze z litr paliwa :D ale nigdy do niego nie wlałem ponad 17 litrów :D
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Corter » środa, 14 maja 2014, 20:35

Ja tylko raz. Zrobilem wtedy jakies 290km
Avatar użytkownika
Corter
 
Posty: 53
Dołączył(a): niedziela, 19 września 2010, 21:20
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Świeć przykładem nocą ,czyli pierwsza nocna parada

Postprzez Jabol80 » środa, 17 czerwca 2015, 16:03

Już trzecia edycja w Piątek 19.06.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość