
woznyman napisał(a):Tylko nie 3/4.10


)

[SCH]Marcin napisał(a):inicjatywa z samej góry, więc trzeba na poważnie brać![]()


Jabol80 napisał(a):Szydlas a ile oni mają domków?
Dobrze wyczytałem że 4szt? to by wychodziło na 16 osób nocleg.


szydlas napisał(a):Jakby była nadwyżka to pozostaje podłoga i śpiworek.)
JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca

Ragor napisał(a):szydlas napisał(a):Jakby była nadwyżka to pozostaje podłoga i śpiworek.)
A dla tych z podłogi i śpiwora, cena taka sama czy niższa?

woznyman napisał(a):Wieczorem darmowa flaszka,
Rano darmowy masaż


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości