Zakończenie sezonu 2015

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Zakończenie sezonu 2015

Postprzez woznyman » środa, 26 sierpnia 2015, 22:32

Tylko nie 3/4.10
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: Zakończenie sezonu 2015

Postprzez rumcajs » środa, 26 sierpnia 2015, 22:48

woznyman napisał(a):Tylko nie 3/4.10


No to ciśnij teraz wszystkich na ostatni weekend września :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Zakończenie sezonu 2015

Postprzez szydlas » czwartek, 27 sierpnia 2015, 09:33

Dobra drodzy Państwo, to ja wyjeżdżam z propozycją od siebie. :)

"Domki nad jeziorskiem"

O tu: Mapka orientacyjna

Ciekawa okolica, w miarę "Centralnie", kilka ciekawych miejsc do obejrzenia (nawet zoo safari, ale tu już bez bizonów :( ),
Niedaleko termy Uniejów, gdzie można porządnie wymoczyć dupska. :)
Cena to praktycznie 30 zł od łebka za dobę. (120 zł za domek) Domki standardowo są czteroosobowe, ale jest możliwość dostawki w cenie 30 zł.
Tak więc nie ma problemu, że ktoś zostaje sam w domku i musi za cały szałas zapłacić samodzielnie.

http://nad-jeziorskiem.pl/
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zakończenie sezonu 2015

Postprzez rumcajs » czwartek, 27 sierpnia 2015, 10:25

Bardzo dobre miejsce, od warszawy wystarczająco daleko aby wszyscy zostali na noc :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Zakończenie sezonu 2015

Postprzez Schummi » czwartek, 27 sierpnia 2015, 10:50

inicjatywa z samej góry, więc trzeba na poważnie brać ;)

a tak na serio: jak dla mnie może być każda z zaproponowanych lokalizacji :) termin też w sumie dla mnie obojętny choć skłaniałbym się na ostatni weekend września ;)
dobrze, że są propozycje bo jedną wykorzystamy teraz a pozostałe zostaną na przyszły sezon (przecież po zimie też trzeba się spotkać :browar: )

trzeba się szybko zdecydować na którąś lokalizację, żeby był czas na dogadanie spraw na miejscu, a przecież jeszcze ludzi trzeba skrzyknąć :roll:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Zakończenie sezonu 2015

Postprzez Jabol80 » czwartek, 27 sierpnia 2015, 15:46

Jak dla mnie miejsce ok .
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Zakończenie sezonu 2015

Postprzez florek » czwartek, 27 sierpnia 2015, 15:54

No i pięknie. Teraz tylko datę ustalić. Mnie pasuje każda. Tym razem przywiozę flaszkę.
Lubię wracać tam gdzie byłem już...
https://www.youtube.com/watch?v=Djf36MNmth8
florek
 
Posty: 518
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 08:40
Lokalizacja: Glinica

Re: Zakończenie sezonu 2015

Postprzez szydlas » czwartek, 27 sierpnia 2015, 16:56

[SCH]Marcin napisał(a):inicjatywa z samej góry, więc trzeba na poważnie brać ;)




Dokładnie tak. :)

Ale co racja, to racja, zawsze będzie wybór na pozostałe spotkania.
Lecz ustalmy wpierw jedno. Datę, zapraszam o tu, w celu wyboru terminu.
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zakończenie sezonu 2015

Postprzez Jabol80 » czwartek, 27 sierpnia 2015, 17:09

Szydlas a ile oni mają domków?
Dobrze wyczytałem że 4szt? to by wychodziło na 16 osób nocleg.
Ostatnio edytowano czwartek, 27 sierpnia 2015, 17:11 przez Jabol80, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Zakończenie sezonu 2015

Postprzez florek » czwartek, 27 sierpnia 2015, 17:11

Pogoda podpowiada, aby wybrać dwie pierwsze daty.
https://www.ekologia.pl/pogoda/polska/l ... azdziernik
Lubię wracać tam gdzie byłem już...
https://www.youtube.com/watch?v=Djf36MNmth8
florek
 
Posty: 518
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 08:40
Lokalizacja: Glinica

Re: Zakończenie sezonu 2015

Postprzez dlugi348 » czwartek, 27 sierpnia 2015, 20:01

Jutro najpóźniej w sobotę będę w Nieborowie to się dowiem wszystkiego, ceny, terminy i co tam chcecie ;)
Kingway Challanger 200 ==> Honda VT 500 Ascot ==> Suzuki GSX 750F ==> marzenia... są po to by je spełniać...
dlugi348
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 226
Dołączył(a): piątek, 18 kwietnia 2014, 07:33
Lokalizacja: Łwc

Re: Zakończenie sezonu 2015

Postprzez szydlas » czwartek, 27 sierpnia 2015, 20:07

Jabol80 napisał(a):Szydlas a ile oni mają domków?
Dobrze wyczytałem że 4szt? to by wychodziło na 16 osób nocleg.


Tak, mają 4 sztuki, lecz jest możliwość dostawek za dopłatą. Powiedzmy dwie na domek i już może się pomieścić o 8 osób więcej. To już nam daje nocleg dla 24 osób. :)
Po za tym fajnie gdyby wszystkie domki były zajęte, ale czy tak będzie? Czas pokaże. W razie czego to ja mogę nawet na wszelki wypadek przytaszczyć namiot dla siebie. :)
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zakończenie sezonu 2015

Postprzez dlugi348 » niedziela, 30 sierpnia 2015, 20:06

Ostatni weekend wrzesnia w Nieborowie jest niestety zajety.. chyba ze wybralibysmy inny termin to wtedy by dalo rade raczej
Kingway Challanger 200 ==> Honda VT 500 Ascot ==> Suzuki GSX 750F ==> marzenia... są po to by je spełniać...
dlugi348
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 226
Dołączył(a): piątek, 18 kwietnia 2014, 07:33
Lokalizacja: Łwc

Re: Zakończenie sezonu 2015

Postprzez szydlas » niedziela, 30 sierpnia 2015, 22:43

No to szkoda, bo widzę na chwilę obecną, że ten termin pasuje większości. Poczekamy do wtorku, tak już dla pewności.
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zakończenie sezonu 2015

Postprzez szydlas » poniedziałek, 31 sierpnia 2015, 16:34

A jeszcze co do domków nad jeziorskiem, to termin jest powiedzmy wolny" Bo dwa domki dałoby radę zaklepać na 100%. Czyli wtedy nocleg byłby dla 12 osób taki łóżeczkowy. :)
Jakby była nadwyżka to pozostaje podłoga i śpiworek. Cena to 30 zł za dobę od osoby. Miejsce na ognisko jest i właściciel może nam załatwić drewno.
Pytanie jak się na to zapatrujecie szanowni Państwo? :)
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zakończenie sezonu 2015

Postprzez ogórek » poniedziałek, 31 sierpnia 2015, 18:48

dla mnie bomba :D
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Zakończenie sezonu 2015

Postprzez Ragor » poniedziałek, 31 sierpnia 2015, 18:53

szydlas napisał(a):Jakby była nadwyżka to pozostaje podłoga i śpiworek.)


A dla tych z podłogi i śpiwora, cena taka sama czy niższa? ;)
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Zakończenie sezonu 2015

Postprzez woznyman » poniedziałek, 31 sierpnia 2015, 19:07

Ragor napisał(a):
szydlas napisał(a):Jakby była nadwyżka to pozostaje podłoga i śpiworek.)


A dla tych z podłogi i śpiwora, cena taka sama czy niższa? ;)

Wieczorem darmowa flaszka,

Rano darmowy masaż
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: Zakończenie sezonu 2015

Postprzez szydlas » poniedziałek, 31 sierpnia 2015, 19:50

Pewnie coś się da wycyganić. Zależy jak będziesz negocjował. :)
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zakończenie sezonu 2015

Postprzez Schummi » poniedziałek, 31 sierpnia 2015, 20:02

woznyman napisał(a):Wieczorem darmowa flaszka,

Rano darmowy masaż

na tą flaszkę darmową to mogę się pisać :) masaż - zależy kto będzie go robił - jak Ty Panie Rafale, to ja wolę nie spać :fuck2:

ogólnie rzecz biorąc to można sobie materac zabrać i śpiworek i nie widzę problemu :) prawie jak w namiocie :diabel:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości