Otwarcie sezonu Warszawa Bemowo 15.04.2012

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez NiDeMa » niedziela, 15 kwietnia 2012, 09:53

Telefon mi nie działa ale poczekajcie na mnie jakby co...
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Postprzez RAV » niedziela, 15 kwietnia 2012, 10:10

NiDeMa napisał(a):Telefon mi nie działa ale poczekajcie na mnie jakby co...


Spoko loko :D poczekamy.
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez moro99 » niedziela, 15 kwietnia 2012, 12:25

jeden z wiekszych zlotow GSX'Fow :P
Romet -> Simson SR50 - > Keeway Hacker -> GSX650F -> FJR1300
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez NiDeMa » niedziela, 15 kwietnia 2012, 12:56

PROPOZYCJA:

Sorry jeżeli wychodzę przed szereg ale patrząc na prognozy pogody na przyszłą sobotę (jeżeli można im zaufać) to warto spróbować ponownie.

http://www.twojapogoda.pl/polska/mazowi ... a/16dniowa

Może w przyszłą sobotę się spotkać? Czy może niedziela jeżeli ktoś będzie w sobotę pracował?

Pozdrawiam,
Ostatnio edytowano niedziela, 15 kwietnia 2012, 12:56 przez NiDeMa, łącznie edytowano 1 raz
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Postprzez Budzik » niedziela, 15 kwietnia 2012, 12:59

z tego co wrzuciles widze ze ma byc pieknie przez caly tydzien a w weekend deszcz:P
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez NiDeMa » niedziela, 15 kwietnia 2012, 13:01

Przelotne opady w weekend --- ta sama prognoza co na wczoraj a więc uznaje że będzie słonecznie... ;-)

Pogodynkom nie ufam.
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Postprzez moro99 » niedziela, 15 kwietnia 2012, 13:29

ja przyszly łykend lece do Lodzi na lody :)

jak cos to moze tutaj polece http://www.facebook.com/events/274252849327611/
Romet -> Simson SR50 - > Keeway Hacker -> GSX650F -> FJR1300
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez AJUŚ » niedziela, 15 kwietnia 2012, 13:44

widziałem że pod pizzda hut ktoś fotki robił i później jak wyjeżdźaliśmy też możecie je wrzucić:)
AJUŚ
 
Posty: 127
Dołączył(a): poniedziałek, 26 marca 2012, 19:15
Lokalizacja: piaseczno/TOS

Postprzez szybki_czopek » niedziela, 15 kwietnia 2012, 13:49

moro99 napisał(a):ja przyszly łykend lece do Lodzi na lody :)

jak cos to moze tutaj polece http://www.facebook.com/events/274252849327611/



nam nie działa, chyba musisz swoje hasło i maila podać :) ewentualnie link inny...
Obrazek
Avatar użytkownika
szybki_czopek
 
Posty: 209
Dołączył(a): czwartek, 8 grudnia 2011, 17:32
Lokalizacja: Lublin/Siostrzytów

Postprzez moro99 » niedziela, 15 kwietnia 2012, 13:52

szybki_czopek napisał(a):
moro99 napisał(a):ja przyszly łykend lece do Lodzi na lody :)

jak cos to moze tutaj polece http://www.facebook.com/events/274252849327611/



nam nie działa, chyba musisz swoje hasło i maila podać :) ewentualnie link inny...


NO TO WKLEJAM ZE STRONY JAK COS MOGE POZAPRASZAC JAK SIE UJAWNICIE NA FEJSIE :)

A może ktoś by się skusił? Zwiedzanie z rewelacyjnym przewodnikiem. Dr Piotr Oleńczak, naprawdę potrafi zainteresować tematem. Organizatorem jest Stowarzyszenie Rozwoju Twierdzy Modlin. Wycieczka odbędzie się 21 kwietnia. Start spod Bramy Ostrołęckiej planowany jest na godz. 11 i potrwa około 2-3h. Trzeba zabrać własny prowiant na planowane na koniec ognisko.

Zbiórka z rana ok 9:30 np. pod McDonaldem [hehe] na 7 za Mostem Północnym, max o 10:00 frrruuuu... w 15 min [hihi] jesteśmy na miejscu o 11:00 rusza spacer po Twierdzy.

trasa poczatkowa, a pozniej to juz gdzie nas oczy poniosa ;)
http://mapy.google.pl/​maps?saddr ... 95%2C20.9​29116&daddr=%2B52%C2%B0+26​%27+18.23%22%2C+%2B20%C2%B​0+41%27+30.94%22+%2852.438​398%2C+20.691927%29&hl=pl&​ie=UTF8&ll=52.37518%2C20.7​95746&spn=0.138542%2C0.363​579&sll=52.308659%2C20.929​089&sspn=0.001084%2C0.0028​4&geocode=FZ8rHgMdXFo_AQ%3​BFX0lIAMd2Ls7AQ&t=h&mra=ls​&z=12
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez ADHD » niedziela, 15 kwietnia 2012, 15:28

Cos mam z elektrykom w rf i nie dałem rady , ale jak ogarne zuzie to do modlina czemu nie
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez NiDeMa » niedziela, 15 kwietnia 2012, 15:58

Nice... Jak nie będzie padać to jakiś filmik się nagra..
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Postprzez AJUŚ » niedziela, 15 kwietnia 2012, 17:30

jakie ładne motóry:):)
AJUŚ
 
Posty: 127
Dołączył(a): poniedziałek, 26 marca 2012, 19:15
Lokalizacja: piaseczno/TOS

Postprzez TasmaN » niedziela, 15 kwietnia 2012, 17:33

jaki ja mam Wielki Kask :shock: :mrgreen:
TasmaN
 

Postprzez zolwik » niedziela, 15 kwietnia 2012, 18:10

Nikt nie sjarał gumy łeee :P
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez stachuwp » niedziela, 15 kwietnia 2012, 23:39

Jako nowy bardzo dziękuję za spotkanie oraz przepyszną kawę po wspólnej przejażdżce.
Nie kojarzę jeszcze osób z nickami, ale mam nadzieje że niedługo to się zmieni.
"Zalew" co prawda nie wypalił, ale i tak było bardzo fajnie.
był -> Chart 210
-> GS 500 Five Star 98r
jest -> Ogar 200
-> ETZ 150
-> ETZ 150 99% oryginał
-> GSX 600F
Avatar użytkownika
stachuwp
 
Posty: 62
Dołączył(a): piątek, 27 stycznia 2012, 01:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 00:25

I nad Zalew ja tez nie dojechalem :/ Zebralismy sie niedlugo po Tobie i potem ja odbilem do domu :)
TasmaN
 

Postprzez Gof » poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 07:14

My byliśmy nad zalewem (Budzik + Ola, ja + Ula, Nyuno + Nyuna, RAV) - przyjechaliśmy, usiedliśmy, zobaczyliśmy ceny w menu, zrobiliśmy wielkie oczy, wstaliśmy i pojechaliśmy do Warszawy na kebaba :D
Ostatnio edytowano poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 07:18 przez Gof, łącznie edytowano 1 raz
Gof
 

Postprzez BiEdRoN » poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 08:18

ale jajec w jednym miejscu ;) hahahaha
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron