moro99 napisał(a):ja przyszly łykend lece do Lodzi na lody
jak cos to moze tutaj polece http://www.facebook.com/events/274252849327611/
szybki_czopek napisał(a):moro99 napisał(a):ja przyszly łykend lece do Lodzi na lody
jak cos to moze tutaj polece http://www.facebook.com/events/274252849327611/
nam nie działa, chyba musisz swoje hasło i maila podaćewentualnie link inny...

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości