Spotkanie na początku sezonu?

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez maniek » czwartek, 12 marca 2015, 21:19

Hej, wstępnie piszę się :) raczej od soboty, ale jak trzeba mogę skończyć robotę w piątek o 16
maniek
 
Posty: 95
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2013, 15:35
Lokalizacja: Ząbki

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Jabol80 » czwartek, 12 marca 2015, 21:48

Zapomniałem dopisać że kierownik za bardzo nie wnika ile osób będzie w domku , jak ktoś będzie chciał to może sobie wziąć materac albo karimatę i podłączyć .
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Mariano » czwartek, 12 marca 2015, 21:52

Jak będziemy jechać przez Sierpc to z chęcią zobaczę skansen :)
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez szydlas » czwartek, 12 marca 2015, 21:54

Od soboty i ja się piszę. Ciężko by było wyrwać piątek wolny. Co do domków, to ja się piszę na ten 4 osobowy. On tam bodajże za 120 zł, to nie najgorszy interes. :D
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Schummi » czwartek, 12 marca 2015, 22:03

Jabol80 napisał(a):Wiec takie domki są dostępne .
1. 5 osobowy domek trzy pokoje trzy łózka są większe że można spać po dwie osoby więc wejdzie 8 osób. 160zł doba
2. 4 osobowy dwa pokoje 2 tapczany 1 osobowe + narożnik 2 osobowy 130zł doba
3. 12 osobowy Pawilon czyli podłużny budynek z trzema wejściami przed każdym wejściem stolik w każdym z pokoi po dwa łóżka piętrowe czyli 1 piętro łózka dwie osoby 120zł doba

Na łózkach brak pościeli ,pościel zakładana przy wynajmie powyżej 3 lub 5 dni nie pamiętam dokładnie,a nie zapisałem tego,kołdra poduszka czy koc będzie .

Przygotowanie drzewa na ognisko 50zł -wydaje mi się że drogo ,ale możemy sami sobie nazbierać do lasu 30metrów i będzie skąd drzewa wziąć .
W razie czego mam w swoim domku sporego grilla.

50zł to nie jest dużo - jak będzie 10 osób to wychodzi po 5 zł na łebka - sorki ale za taką kwotę nie bardzo chciałoby mi się chodzić po lesie i zbierać drzewo (zwłaszcza jakby było po deszczu - znajdź wtedy coś suchego, a tak to mnie nie obchodzi - ma się palić :) z doświadczenia poprzednich spotkań na Chańczy lepiej dać te parę złotych i mieć z głowy drzewo :D

jeśli chodzi o domki - rozumiem, że to jest cena od domku niezależnie czy będzie w nim 3 czy 5 osób a nawet i 8 :) jeśli tak to najlepszą opcją byłyby te 5-cio osobowe ;)

również myślę, że sobota - niedziela :P co do zwiedzania to Sierpc jest rzut beretem, a w dodatku większość będzie zapewne przez niego przejeżdżać zanim dojedzie na miejsce, więc można by pomyśleć o ustawce gdzieś w Sierpcu w okolicach południa, zwiedzić a później udać się na integrację do Szczutowa.
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Ragor » czwartek, 12 marca 2015, 22:05

Ja odpadam, za daleko :(
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Jabol80 » czwartek, 12 marca 2015, 22:14

Racja przy 10 osobach po 5 zł to nie oplaci się samemu piep...ć z drzewem.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez BiEdRoN » piątek, 13 marca 2015, 08:09

Impreza bliżej niż poprzednie, a tu człowiek musi w sobotę do tyrki iść :(
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Jabol80 » piątek, 13 marca 2015, 09:11

Zawsze po robocie możesz wpaść .
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez szybki_czopek » sobota, 14 marca 2015, 07:14

Siemka wszystkim, termin przypadkiem nie nakłada się na motobazar w wawie? W tym roku chciałbym pierwszy raz pojechać i nie wiem jak to działa, może od rana ogarnę i w południe można wylecieć na to Szczutowo... A i przygarniecie XX'a ?
Obrazek
Avatar użytkownika
szybki_czopek
 
Posty: 209
Dołączył(a): czwartek, 8 grudnia 2011, 17:32
Lokalizacja: Lublin/Siostrzytów

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Abek » sobota, 14 marca 2015, 08:43

Ja mogę przygarnąć, tylko czym Ty później wrócisz? ;)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Schummi » sobota, 14 marca 2015, 12:32

Abek, jak Ty przygarniesz XX'a to on pewnie wróci Twoją hajką :) przecież dwoma motongami nie pojedziesz :diabel:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Jabol80 » sobota, 14 marca 2015, 14:08

Przygarniamy wszystkich ;)
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Abek » sobota, 14 marca 2015, 14:30

Marcin Hayke wezmę na hol :) sztywny haha. Ostatnio widziałem patent i w skuterze założony hak jak od osobówki :) baaardzo ciekawy wynalazek.

BTW szwagier mój też się zastanawia czy nie pojechać na imprezę. W końcu jest szacownym posiadaczem GSXF z głośnym wydechem, który RAVa i kilka innych osób obudził na Szydłowcu vol 1.
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez requiem5 » sobota, 14 marca 2015, 18:09

szybki_czopek napisał(a):Siemka wszystkim, termin przypadkiem nie nakłada się na motobazar w wawie?


Tak nakłada się ale motobazarek będzie kolejny bodajże w czerwcu, w sumie jest 3 razy w roku. A rozpoczęcie tylko raz :D
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez seba_1986 » sobota, 14 marca 2015, 21:54

Dzięki za info na PW.
Niestety w terminie 11-12kwietnia muszę być w pracy :/

Udanej imprezy, oby podróż na rozpoczęcie sezonu i w drodze podrotnej odbyła się bez przygód.
Pozdr.
Avatar użytkownika
seba_1986
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 8 marca 2012, 10:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Jabol80 » sobota, 14 marca 2015, 23:55

Na moto bajzlu nie ma nic ciekawego ,chyba że chcesz kupić jakiś ciuch na moto. Można wyrwać coś w dobrej cenie, ale musisz się na łazić i znać ceny sklepowe.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez ogórek » niedziela, 15 marca 2015, 10:42

jabol czy musimy wpłacić jakąś zaliczkę ?
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Schummi » niedziela, 15 marca 2015, 13:40

dobrym rozwiązaniem byłaby rezerwacja bez zaliczki, żeby w razie bardzo kiepskiej pogody nie być stratnym :)
kwiecień to nie jest środek sezonu więc nie powinno z takim dogadaniem sprawy być dużego problemu ;)
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Jabol80 » niedziela, 15 marca 2015, 18:36

ogórek napisał(a):jabol czy musimy wpłacić jakąś zaliczkę ?

Można by było , myślę ze za to dopiero pod koniec następnego tygodnia się weżmiemy.


W Piątek dzwoniłem do Skansenu w Sierpcu o to czego się dowiedziałem;
Czynne w Soboty od 10-18 .
Bilet wstępu 13zł ,parking 8zł ,jeżeli będziemy chcieli to możemy wziąć sobie przewodnika koszt 50zł,tylko że musiał bym kilka dni wcześniej jego zarezerwować bo przeważnie przewodnik Soboty ma wolne.

Zamek Golub Dobrzyń czynne od 9-16 bilet wstępu 10zł jeżeli będziemy o pełnej godzinie to przewodnik w cenie biletu,ewentualnie rezerwacja przewodnika 25zł.

Skansen w Sierpcu jest praktycznie po drodze do Szczutowa ,można było się umówić powiedzmy na godz .11;00 w Sierpcu i razem jechać
Zamek w Golubiu Dobrzyniu jest za Szczutowem 47 km dalej
Jeżeli wybrali byście na wycieczkę Golub Dobrzyń to można było by zajechać na ośrodek w Szczutowie zrzucić zbędny bagaż poczekać na resztę i jechać dalej.

Teraz zastanówcie się gdzie wolicie jechać w Sobotę ,przed wieczorną integracją do Golubia czy do Skansenu.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości