
Jabol80 napisał(a):Wiec takie domki są dostępne .
1. 5 osobowy domek trzy pokoje trzy łózka są większe że można spać po dwie osoby więc wejdzie 8 osób. 160zł doba
2. 4 osobowy dwa pokoje 2 tapczany 1 osobowe + narożnik 2 osobowy 130zł doba
3. 12 osobowy Pawilon czyli podłużny budynek z trzema wejściami przed każdym wejściem stolik w każdym z pokoi po dwa łóżka piętrowe czyli 1 piętro łózka dwie osoby 120zł doba
Na łózkach brak pościeli ,pościel zakładana przy wynajmie powyżej 3 lub 5 dni nie pamiętam dokładnie,a nie zapisałem tego,kołdra poduszka czy koc będzie .
Przygotowanie drzewa na ognisko 50zł -wydaje mi się że drogo ,ale możemy sami sobie nazbierać do lasu 30metrów i będzie skąd drzewa wziąć .
W razie czego mam w swoim domku sporego grilla.

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca




?


szybki_czopek napisał(a):Siemka wszystkim, termin przypadkiem nie nakłada się na motobazar w wawie?




ogórek napisał(a):jabol czy musimy wpłacić jakąś zaliczkę ?

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości