Wyjazd 1-3 Październik

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Wyjazd 1-3 Październik

Postprzez mitsu » sobota, 25 września 2010, 18:18

Hej wiem ze jestem tu nowy ale może jakiś wspólny wyjazd w nadchodzący weekend tak na rozpoczęcie sezonu jesienno - Zimowego co wy na to?

początek miesiąca wiec zaraz po wypłacie :)
jakby co mam jedno miejsce wolne :)


Pozdrowionka
mitsu
 

Postprzez KMX » sobota, 25 września 2010, 20:14

heh, a 2 mam urodziny :D ale raczej nie moje strony... chyba ze wybieracie sie na poludnie :D
KMX
 

Postprzez mitsu » niedziela, 26 września 2010, 09:28

południe to nawet niegłupi pomysł :)

ale na razie trzeba zebrać chętnych.
mitsu
 

Postprzez Bones » poniedziałek, 27 września 2010, 10:56

I jak plany ?? Jakbyście byli na południu to można by się gdzieś spotkać na postoju i przedstawić ;) Dajcie znać jak idą przygotowania.
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez mitsu » poniedziałek, 27 września 2010, 16:28

Jak na razie brak chętnych ale może coś da się zebrać.

A macie tam na południu jakieś paletko dla zmęczonych podróżą ? :)

Pozdro

[ Dodano: 27-09-10, 20:23 ]
no to może okolice zakopca

już paru chętnych mam (nie członkowie forum ale zawsze cos :)

są następni
mitsu
 

Postprzez KMX » wtorek, 28 września 2010, 14:12

ja mysle ze w niedziele mogl bym wpasc o ile nic mi nie wypadnie...
KMX
 

Postprzez Bones » wtorek, 28 września 2010, 15:13

Pogoda ma być ładna to też mógłbym podskoczyć i się przywitać ;) Którędy będziecie jechać ?
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez mitsu » wtorek, 28 września 2010, 18:32

Jak najbardziej 7 podobno do Radomia jest git i później też niekiepska :)
mitsu
 

Postprzez bl0ndyn » środa, 29 września 2010, 15:05

Z Wawy do Radomia cały czas dwa pasy i jest parę momentów, że można maks polecieć, Radom - Kielce już jeden pas ale droga ok. Niestety ten weekend odpada :(
bl0ndyn
 

Postprzez mitsu » piątek, 1 października 2010, 10:52

Hej skoro jest mało chętnych na wyjazd na południe. To może ktoś wpadnie do 200 na Tunelowej w Wawce a w sobotę na msze za motocyklistów do Starej Iwicznej kolo Piaseczna.
mitsu
 

Postprzez firefox » piątek, 1 października 2010, 13:23

To Ty nie w drodze???Taka piekna pogoda :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mitsu » piątek, 1 października 2010, 14:16

no nie w drodze za malo chetnych i pogoda do bani bo tu maly deszczyk i chetnie polatalbym daj znać jak co. Bo ja będę w 200 dzisiaj pewnie.
mitsu
 


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron