TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez mitsu » sobota, 25 września 2010, 18:18
Hej wiem ze jestem tu nowy ale może jakiś wspólny wyjazd w nadchodzący weekend tak na rozpoczęcie sezonu jesienno - Zimowego co wy na to?
początek miesiąca wiec zaraz po wypłacie
jakby co mam jedno miejsce wolne
Pozdrowionka
-
mitsu
-
przez KMX » sobota, 25 września 2010, 20:14
heh, a 2 mam urodziny

ale raczej nie moje strony... chyba ze wybieracie sie na poludnie

-
KMX
-
przez mitsu » niedziela, 26 września 2010, 09:28
południe to nawet niegłupi pomysł
ale na razie trzeba zebrać chętnych.
-
mitsu
-
przez Bones » poniedziałek, 27 września 2010, 10:56
I jak plany ?? Jakbyście byli na południu to można by się gdzieś spotkać na postoju i przedstawić

Dajcie znać jak idą przygotowania.
-

Bones
-
- Posty: 370
- Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
- Lokalizacja: Lisia Góra
przez mitsu » poniedziałek, 27 września 2010, 16:28
Jak na razie brak chętnych ale może coś da się zebrać.
A macie tam na południu jakieś paletko dla zmęczonych podróżą ?
Pozdro
[ Dodano: 27-09-10, 20:23 ]no to może okolice zakopca
już paru chętnych mam (nie członkowie forum ale zawsze cos
są następni
-
mitsu
-
przez KMX » wtorek, 28 września 2010, 14:12
ja mysle ze w niedziele mogl bym wpasc o ile nic mi nie wypadnie...
-
KMX
-
przez Bones » wtorek, 28 września 2010, 15:13
Pogoda ma być ładna to też mógłbym podskoczyć i się przywitać

Którędy będziecie jechać ?
-

Bones
-
- Posty: 370
- Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
- Lokalizacja: Lisia Góra
przez mitsu » wtorek, 28 września 2010, 18:32
Jak najbardziej 7 podobno do Radomia jest git i później też niekiepska

-
mitsu
-
przez bl0ndyn » środa, 29 września 2010, 15:05
Z Wawy do Radomia cały czas dwa pasy i jest parę momentów, że można maks polecieć, Radom - Kielce już jeden pas ale droga ok. Niestety ten weekend odpada

-
bl0ndyn
-
przez mitsu » piątek, 1 października 2010, 10:52
Hej skoro jest mało chętnych na wyjazd na południe. To może ktoś wpadnie do 200 na Tunelowej w Wawce a w sobotę na msze za motocyklistów do Starej Iwicznej kolo Piaseczna.
-
mitsu
-
przez firefox » piątek, 1 października 2010, 13:23
To Ty nie w drodze???Taka piekna pogoda

-

firefox
-
- Posty: 2093
- Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
- Lokalizacja: Warszawa
przez mitsu » piątek, 1 października 2010, 14:16
no nie w drodze za malo chetnych i pogoda do bani bo tu maly deszczyk i chetnie polatalbym daj znać jak co. Bo ja będę w 200 dzisiaj pewnie.
-
mitsu
-
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości