Data: 10.07.2011 (niedziela)
Godz: 14:00
Miejsce: Łódź - pod Gabi (rog al.Włókniarzy/ul.Św.Teresy)
Opis: przyjezdzaja stunterzy z Katowic (ekipa Marchewy) robic TERROR
Jak ktos sie pisze, to zapraszam ;]
I wpisywać się również tutaj, jeśli ktoś ma ochotę czy zamiar się pojawić - zawsze możemy zrobić sobie przy okazji mini-zlot GSXF i się bliżej poznać
Im więcej moto - tym lepiej
