Łódź - niedziela 10.07.2011

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Łódź - niedziela 10.07.2011

Postprzez x10d » piątek, 8 lipca 2011, 01:09

Info od kumpla:

Data: 10.07.2011 (niedziela)
Godz: 14:00
Miejsce: Łódź - pod Gabi (rog al.Włókniarzy/ul.Św.Teresy)
Opis: przyjezdzaja stunterzy z Katowic (ekipa Marchewy) robic TERROR :diabel:

Jak ktos sie pisze, to zapraszam ;]

I wpisywać się również tutaj, jeśli ktoś ma ochotę czy zamiar się pojawić - zawsze możemy zrobić sobie przy okazji mini-zlot GSXF i się bliżej poznać :D

Im więcej moto - tym lepiej :D
Obrazek - Suzuki GSX750F K6
Obrazek - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D GLS Long

www.spisperfum.pl
Avatar użytkownika
x10d
 
Posty: 448
Dołączył(a): niedziela, 10 kwietnia 2011, 00:11
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Luk@ » piątek, 8 lipca 2011, 08:40

Czytałem o tym i kuszące - jak nie polecę na salve to kto wie :)
Avatar użytkownika
Luk@
 
Posty: 40
Dołączył(a): czwartek, 11 lutego 2010, 10:47
Lokalizacja: Łódź

Postprzez swistak210 » piątek, 8 lipca 2011, 13:36

Jak mi nic nieprzewidzianego nie wypadnie to powinienem się pojawić.
Avatar użytkownika
swistak210
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 17 marca 2011, 22:07
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Mario » piątek, 8 lipca 2011, 21:42

Na 99% będę, to się wreszcie spotkamy :)
Mario
 

Postprzez x10d » sobota, 9 lipca 2011, 23:52

Oka, ja wiem, ze bede na 100%. Jak cos, zeby sie rozpoznac, w ramonesce i z plecaczkiem, tez w ramonesce ;] Moto widac na zdjeciach jak cos ;]
A, moto ma jeszcze zamontowany tylni stelaz wiec delikatnie od zdjec sie rozni ;]
Obrazek - Suzuki GSX750F K6
Obrazek - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D GLS Long

www.spisperfum.pl
Avatar użytkownika
x10d
 
Posty: 448
Dołączył(a): niedziela, 10 kwietnia 2011, 00:11
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Luk@ » niedziela, 10 lipca 2011, 02:10

Zgubiłem rejestrację dzisiaj, ale druknę coś i podjadę :P
Avatar użytkownika
Luk@
 
Posty: 40
Dołączył(a): czwartek, 11 lutego 2010, 10:47
Lokalizacja: Łódź

Postprzez x10d » niedziela, 10 lipca 2011, 09:17

Niestety, "dzieki" burzom i deszczom chlopaki odwolali spotkanie - "z natura sie nie wygra".
Obrazek - Suzuki GSX750F K6
Obrazek - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D GLS Long

www.spisperfum.pl
Avatar użytkownika
x10d
 
Posty: 448
Dołączył(a): niedziela, 10 kwietnia 2011, 00:11
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Mario » niedziela, 10 lipca 2011, 20:30

Niestety,
jedynie kajakiem można by było dopłynąć...
Mario
 

Postprzez x10d » niedziela, 10 lipca 2011, 21:45

Ja niestety chyba i tak bym nie dojechal... Pol godziny przed terminem mialem wypadek samochodowy. Auto chyba do kasacji, ja i moja Kobietka na szczescie tylko mocno potluczeni, ale na razie moto musze odstawic, bo fizycznie nie dam rady jezdzic...
Obrazek - Suzuki GSX750F K6
Obrazek - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D GLS Long

www.spisperfum.pl
Avatar użytkownika
x10d
 
Posty: 448
Dołączył(a): niedziela, 10 kwietnia 2011, 00:11
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Mario » poniedziałek, 11 lipca 2011, 22:02

uuu, to przykro :(
mocne obrażenia ?
Mario
 

Postprzez x10d » wtorek, 12 lipca 2011, 00:23

Na szczescie nie, pisalem wczesniej na SB. Nic zlamanego, ogolnie to stluczenia klatki piersiowej od pasow bezpieczenstwa i airboxow, troche prawe nogi (mojej Kobiety i moja) ucierpialy i lekko moj kark. Moglo byc duzo gorzej, choc nadal nie wiem, ja z tego calo wyszlismy przy takiej czolowce... Grunt ze zyjemy i jestesmy cali ;]
Obrazek - Suzuki GSX750F K6
Obrazek - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D GLS Long

www.spisperfum.pl
Avatar użytkownika
x10d
 
Posty: 448
Dołączył(a): niedziela, 10 kwietnia 2011, 00:11
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Budzik » wtorek, 12 lipca 2011, 08:37

x10d napisał(a):airboxow
chyab airbagów:P

najwazniejsze ze cali i zyjacy :)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez x10d » wtorek, 12 lipca 2011, 10:22

Budzik napisał(a):
x10d napisał(a):airboxow
chyab airbagów:P

Haha, tak, dokladnie - airbagow :D
Obrazek - Suzuki GSX750F K6
Obrazek - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D GLS Long

www.spisperfum.pl
Avatar użytkownika
x10d
 
Posty: 448
Dołączył(a): niedziela, 10 kwietnia 2011, 00:11
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron