TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez mariusz16 » poniedziałek, 12 września 2011, 20:34
Bedzie jutro moze ktoś latał po Wrocławiu lub okolicy?
-
mariusz16
-
- Posty: 16
- Dołączył(a): wtorek, 8 marca 2011, 12:02
- Lokalizacja: strzelin
przez Bartek Tymoszuk » wtorek, 13 września 2011, 00:15
Jak bedziesz we wro to zapraszam na piwko czy kawe jak bedziesz jezdzil , ja niestety nie polatam bo noga... 500124141
-

Bartek Tymoszuk
-
- Posty: 242
- Dołączył(a): środa, 4 maja 2011, 22:56
- Lokalizacja: Wrocław
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości