Wspólne latanie Wrocław i okolice

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Wspólne latanie Wrocław i okolice

Postprzez mariusz16 » poniedziałek, 12 września 2011, 20:34

Bedzie jutro moze ktoś latał po Wrocławiu lub okolicy?
mariusz16
 
Posty: 16
Dołączył(a): wtorek, 8 marca 2011, 12:02
Lokalizacja: strzelin

Postprzez Bartek Tymoszuk » wtorek, 13 września 2011, 00:15

Jak bedziesz we wro to zapraszam na piwko czy kawe jak bedziesz jezdzil , ja niestety nie polatam bo noga... 500124141
Avatar użytkownika
Bartek Tymoszuk
 
Posty: 242
Dołączył(a): środa, 4 maja 2011, 22:56
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron