TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez zolkos » piątek, 16 września 2011, 19:20
-
zolkos
-
przez mizzar » piątek, 16 września 2011, 21:40
E tam, nie dla mnie. Ja nie skończę sezonu tak wcześnie;)
-

mizzar
-
- Posty: 292
- Dołączył(a): sobota, 25 września 2010, 09:22
- Lokalizacja: Warszawa
przez zolkos » piątek, 16 września 2011, 22:18
no ja tez nie ale jade chocby dla pokazu stuntu

i dobra imprezka jest ogólnie by sie spotkac z znajomymi

-
zolkos
-
przez Rafik » sobota, 17 września 2011, 09:44
Jak będzie pogoda to z chłopakami na 99% się wybierzemy daleko nie mam

-
Rafik
-
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości