Slask wyjazd 24.09.2011 nad morze

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Slask wyjazd 24.09.2011 nad morze

Postprzez shreeek » poniedziałek, 19 września 2011, 10:55

Czy jest ktos kto sie podepnie? Wyjezdzam okolo godziny 7 rano, tego samego dnia chce wracac ew nocowac, ale nie ma to jak jazda w nocy.. :)
Do pokonania ponad 1500 km :)
Kto sie pisze ? Kto ? ;)
shreeek
 

Postprzez florek » poniedziałek, 19 września 2011, 18:22

Czym chcesz jechać i z kim? Jestem zainteresowany.
Lubię wracać tam gdzie byłem już...
https://www.youtube.com/watch?v=Djf36MNmth8
florek
 
Posty: 518
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 08:40
Lokalizacja: Glinica

Postprzez zolwik » poniedziałek, 19 września 2011, 18:56

A dokąd lecisz konkretnie ?
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

.

Postprzez shreeek » wtorek, 20 września 2011, 00:54

Nie wiem dokad? Sopot ?
Sam lece, chce leciec motongiem no a czym innym :) ?
shreeek
 


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron