motocyklem po Czarnobylu

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

motocyklem po Czarnobylu

Postprzez pegaz » sobota, 7 stycznia 2012, 00:49

LINK

Bez licznika geigera sie nie obedzie. Swoja droga, nocleg na hamaku w takim miejscu.

A tu inny szerszy opis.

LINK
pegaz
 

Postprzez lenar » sobota, 7 stycznia 2012, 14:35

z tego co wiem to chłopaki z pbc organizują jakiś wyjazd w tamte rejony w majówke.
http://polishbanditcrew.pl/topic/4564-c ... nmaj-2011/
Ostatnio edytowano sobota, 7 stycznia 2012, 14:36 przez lenar, łącznie edytowano 1 raz
lenar
 
Posty: 282
Dołączył(a): niedziela, 19 grudnia 2010, 23:02
Lokalizacja: podkowa leśna

Postprzez TasmaN » środa, 11 stycznia 2012, 22:41

hm... moje jedno z marzen to tam pojechac. Nie koniecznie na moto bo czytalem ze jak gajger przy badaniu moto za bardzo zapika to moga zarekwirowac nawet :/
TasmaN
 

Postprzez Milan » czwartek, 12 stycznia 2012, 13:30

TasmaN, Może chodzi jedynie jeżeli się ma moto z napędem atomowym ;D
Milan
 

Postprzez TasmaN » czwartek, 12 stycznia 2012, 14:08

To by bylo dobre :) Zadnych gaznikow, regulacji, zaworow, tylko obnizanie pretow grafitowych w reaktorze zeby zahamowac :D
TasmaN
 


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron