TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez pegaz » sobota, 7 stycznia 2012, 00:49
LINK
Bez licznika geigera sie nie obedzie. Swoja droga, nocleg na hamaku w takim miejscu.
A tu inny szerszy opis.
LINK
-
pegaz
-
przez lenar » sobota, 7 stycznia 2012, 14:35
z tego co wiem to chłopaki z pbc organizują jakiś wyjazd w tamte rejony w majówke.
http://polishbanditcrew.pl/topic/4564-c ... nmaj-2011/
Ostatnio edytowano sobota, 7 stycznia 2012, 14:36 przez
lenar, łącznie edytowano 1 raz
-
lenar
-
- Posty: 282
- Dołączył(a): niedziela, 19 grudnia 2010, 23:02
- Lokalizacja: podkowa leśna
przez TasmaN » środa, 11 stycznia 2012, 22:41
hm... moje jedno z marzen to tam pojechac. Nie koniecznie na moto bo czytalem ze jak gajger przy badaniu moto za bardzo zapika to moga zarekwirowac nawet

-
TasmaN
-
przez Milan » czwartek, 12 stycznia 2012, 13:30
TasmaN, Może chodzi jedynie jeżeli się ma moto z napędem atomowym ;D
-
Milan
-
przez TasmaN » czwartek, 12 stycznia 2012, 14:08
To by bylo dobre

Zadnych gaznikow, regulacji, zaworow, tylko obnizanie pretow grafitowych w reaktorze zeby zahamowac

-
TasmaN
-
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości